Дітям на лінії зіткнення розкажуть, як безпечно провести канікули


4596
коментарі відсутні

Дітям на лінії зіткнення розкажуть, як безпечно провести канікули

Проєкт «Безпечні канікули» охопить 10 прифронтових населених пунктів Донеччини. Розпочався він 10 липня і триватиме до 28 серпня.

Минулого тижня вже відбулася перша зустріч у рамках проєкту «Безпечні канікули» у селі Гранітне Волноваського району. Під час неї поліцейські ювенальної превенції розказали дітям правила безпечного відпочинку влітку, а представники місцевого самоврядування провели творчі воркшопи.

«Коли ми були в Гранітному, то там від молоді дізналися про потребу в створенні молодіжного центру. На наступник рік ми пропонуватимемо, щоб у цьому селі на базі палацу культури, що наполовину розбитий від обстрілів, з’явився такий центр», – розповіла начальниця управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна.

 «Безпечні канікули» є частиною проєкту «Донеччина – згуртована та безпечна».

«У рамках проєкту також проводитимуться тренінги для громад щодо протидії гендерно обумовленого та домашнього насильства, а також щодо протидії шахраям, попередження вживання наркотичних засобів», – розказала координаторка БФ «Слов’янське серце» Анастасія Горбачова.

Проєкт «Донеччина – згуртована та безпечна» реалізується благодійним фондом «Слов’янське серце» спільно з Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Європейського Союзу.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі