Діти учасників АТО повернулися з закордонної мандрівки


1327
коментарі відсутні

Діти учасників АТО повернулися з закордонної мандрівки

Восьмеро дітей АТОвців із Дніпропетровщини безкоштовно відпочили за кордоном. Десять днів вони провели в європейському таборі, завітали в гості до української діаспори, побували в аквапарку та «Леголенді».

«З 2015 року відправляємо дітей загиблих та важкопоранених учасників АТО з Дніпропетровщини на канікули до Данії. Це вже третя така поїздка. У програмі – розвиток і розваги в європейському таборі, вихідні в родинах української діаспори та багато екскурсій», – розповіла начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Мандрували до Данії – діти віком від 9 до 13 років.

«Дуже хвилювалась, але все-таки зважилася відпустити доньку. Це її перша самостійна поїздка. Ми зв’язувались телефоном, листувались», – згадала вдова загиблого військовослужбовця Наталія Карпенко.

Із подорожі діти привезли купу вражень.

«Мені найбільше сподобалось у аквапарку та в Леголенді!», – поділилась емоціями 10-річна мандрівниця Настя Карпенко з Криворізького району.

«Мені найбільше сподобалось у біомузеї. Там розповідали про екологію, про видобування електроенергії. Мандрівка була дуже класна!», – запевнив 13-річний Саша Король із Кривого Рогу.

Відпочинок за кордоном став можливим завдяки співпраці ДніпроОДА, датської волонтерської організації «Ластівка» та українських волонтерів. Юних мандрівників у кожній поїздці супроводжує психолог.

«Мій чоловік Віталій потрапив у АТО в 2014-му році. Був старшим сержантом у 25-й бригаді. У серпні, під Шахтарськом, він загинув, – згадує вдова військовослужбовця Світлана Король. – Нам із ДніпроОДА зателефонували, запропонували сину поїхати до Данії. Вирішила відпустити – не пожалкувала. Хвилювалась дуже, але ж як інакше?».

Діти АТОвців цьогоріч також відпочинуть в Австрії, Греції, Польщі та Бельгії.

 

Діти учасників АТО повернулися з закордонної мандрівки - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі