«День майбутнього фахівця» – день, що об’єднує професіоналів і молодих людей


822
коментарі відсутні

«День майбутнього фахівця» – день, що об’єднує професіоналів і молодих людей

В рамках проєкту «МОЛОДІ ГРОМАДЯНИ – Залучення громад на Сході України» молодь з партнерських навчальних закладів і молодіжних громадських організацій Донецької та Луганської областей бере участь у «Дні майбутнього фахівця».

Що таке «День майбутнього фахівця»?

“День майбутнього фахівця” — це ініціатива, що покликана дати можливість молодим людям брати участь у прийнятті рішень, які їх стосуються. Це шанс для молоді познайомитися зі спеціалістами та їх щоденними обов’язками, бути залученими та розуміти процеси, що відбуваються навколо них.

 

«День майбутнього фахівця» - день, що об’єднує професіоналів і молодих людей - Фото №1

 

Що відбувається у цей день?

У «День майбутнього фахівця» професіонали з різних сфер стають наставниками для дітей і показують їм, як практикувати свою професію, залучаючи їх у свою діяльність і консультуючи їх.

Чому це круто?

Це шанс для молоді бути почутими, познайомитися зі спеціалістами та їх щоденними обов’язками, бути залученими та приймати рішення щодо того, що відбувається навколо них. Також це шанс для дорослих зустрітися з молодими людьми, обговорити план дій, спілкуватися та обмінюватися ідеями, заохочувати молодь бути активною у своїй громаді.

Цього року «Дні майбутнього фахівця» проходять в органах місцевого самоврядування і медіа-компаніях на Сході України.

 

«День майбутнього фахівця» - день, що об’єднує професіоналів і молодих людей - Фото №2

 

А що далі?

Молоді дівчата та юнаки, які пройшли навчання з громадського активізму та взяли участь у «Дні майбутнього фахівця», отримають підтримку в розробці та проведенні комунікаційних та адвокаційних кампаній на рівні громади. За допомогою цих ініціатив молоді люди привернуть увагу до проблем, які їх хвилюють і запропонують своє вирішення цих проблем.

 

«День майбутнього фахівця» - день, що об’єднує професіоналів і молодих людей - Фото №3

 

Хто реалізує проєкт?

 Цю ініціативу реалізує “Terre des hommes – Україна” (Тер дез ом, в перекладі з французької “Земля людей”) — це провідна швейцарська організація, що опікується питанням допомоги дітям. Працює на Сході України з 2015 року.

 

«День майбутнього фахівця» - день, що об’єднує професіоналів і молодих людей - Фото №4

 

 Хто донори?

 «День майбутнього фахівця» є частиною проєкту «МОЛОДІ ГРОМАДЯНИ – Залучення громад на Сході України», який реалізує Terre des hommes – Україна в рамках проекту USAID Демократичне врядування у Східній Україні, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

#СхідМожливостей #USAID


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі