Де відкриють перше в Україні Почесне консульство Румунії


2908
коментарі відсутні

Де відкриють перше в Україні Почесне консульство Румунії

Вперше в Україні почесне консульство Румунії відкриють у Дніпрі. Воно розпочне роботу вже у грудні 2019 року. Про це стало відомо під час зустрічі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Бондаренка із Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіан-Леоном Цуркану.

Олександр Бондаренко підкреслив, що інститут Почесних консулів – дуже важливий для розвитку міжнародного співробітництва.

«Дуже приємно, що Румунія вирішила відкрити перше в Україні Почесне консульство саме у Дніпрі. Маємо поглиблювати економічне та бізнес-співробітництво. Зацікавлені у розвитку співпраці в освітній сфері. Адже на Дніпропетровщині працюють кілька потужних університетів, яким цікаво встановити зв’язки зі своїми румунськими колегами. Сподіваюся, що це буде успішна взаємодія», – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко.

Під час зустрічі голові ОДА представили Віталія Фокшу. Вже незабаром він стане першим Почесним консулом Румунії, призначеним в Україні.

 

Де відкриють перше в Україні Почесне консульство Румунії - Фото №1

 

«Для відкриття Почесного консульства в Україні ми обрали саме Дніпро не випадково. Усе – через потужність міста й області. Проаналізувавши економічні зв’язки України та Румунії ми побачили, що вони проходять саме через ваш регіон. Прагнемо поглиблювати співпрацю між нашими країнами в освітній та культурній сферах. Переконані – найкращий спосіб пізнати одне одного – саме культурні обміни», – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану.

Олександр Бондаренко запросив пана Крістіан-Леона Цуркану взяти участь у Дніпровському економічному форумі, який відбудеться у 2020 році.

Нині на Дніпропетровщині працюють 8 Почесних консульств різних країн світу – Австрії, Бразилії, Бельгії, Кот-д’Івуару, Латвії, Литви, Таджикистану та Чеської Республіки.

 

Де відкриють перше в Україні Почесне консульство Румунії - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі