Чи зможуть повернутися до вже звичного формату роботи учні і вчителі


4
коментарі відсутні

Уроки та екзамени в дистанційному форматі, закриті школи та дитячі садочки, а також відмова від останніх дзвоників. За три весняні місяці поточного року сфера освіти в Україні зазнала чи не наймасштабніших змін десятиліття. Чи зможуть повернутися до вже звичного формату роботи учні і вчителі, а також про перспективи глобальних змін говоритимемо у програмі “Донеччині. ЗмІнИ” вже цієї неділі, 24 травня.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці Донеччина. ЗмІнИ


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про

Дивiться також
Чи зможуть повернутися до вже звичного формату роботи учні ...

Уроки та екзамени в дистанційному форматі, закриті школи та дитячі садочки, а також відмова від останніх дзвоників. За три весняні місяці поточного року сфера освіти в Україні зазнала чи не наймасштабніших змін десятиліття. Чи зможуть повернутися до вже звичного формату роботи учні і вчителі, а також про перспективи глобальних змін говоритимемо у програмі “Донеччині. ЗмІнИ”

Хто ухвалює обласний бюджет

Хто ухвалює обласний бюджет, розповідає заступниця директора департаменту фінансів Донецької ОДА Ірина Конакова. Більше подробиць про засади бюджетного устрою дивіться у випуску програми Як карантин вплинув на бюджет України     Бюджет ДонОДА ОТГ

Через пандемію скасовані субвенції для ОТГ

На що не вистачить грошей Черкаській ОТГ через скасовані субвенції з державного бюджету? В програмі “Донеччина. ЗмІнИ” розповідає секретар Черкаської селищної ради Олексій Кривоконь. Подробиці дивіться у випуску – Як карантин вплинув на бюджет України. Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь! Бюджет

Про джерела наповнення обласного бюджету

З яких джерел наповнюється обласний бюджет? Докладну відповідь на це та інше питання дивіться у програмі “Донеччина. ЗмІнИ” – Як карантин вплинув на бюджет України. Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!