Інтенсив «У пошуках реальності»

Краматорськ

Місце проведення: Вільна Хата (вул. Двірцева, 28)

Організатор: ВІЛЬна ХАта

🎭Стартує 3-й інтенсив театральної лабораторії – «У пошуках реальності»!
⚡️Запрошуємо вас з 1 по 9 грудня, досліджувати та шукати!
‼️Важливо зазначити – цей інтенсив відрізняється тим, що він не буде починатися з відкриваючої події, як попередні – тому, запрошуємо 1 грудня о 18:00 на вступну лекцію «Експеримент. Мистецькі практики, які трансформують суспільство», Вільна Хата (вул. Двірцева, 28).
🔺Запрошеним митцем, буде Пьотр Армяновский – український перформер, режисер театру і кіно.
🔺В житті кожна людина грає багато ролей. Це можна відчути, наприклад, коли разом з батьками приходиш до школи чи коли у присутності начальника розмовляєш з друзями. Театр може бути місцем, де перестаєш грати звичні ролі, де просто дієш, робиш якийсь акт – шукаєш те, що знаходить за межами уявного. На майстерні Пьотра Армяновського ми будемо працювати з тілом, увагою, голосом. Будемо досліджувати різні види мистецтва перформансу, спробуємо знайти та проявити власну реальність.
🔺Пьотр народився в Донецьку, навчався в “Школі перформансу” Януша Балдиги (Львів), співпрацював із Мариною Абрамович “У присутності художника” (Москва). У своїх роботах Армяновський досліджує кордони пам’яті, тіла та соціальних уявлень. Його перформативні акції відбувались в Парижі, Барселоні, Варшаві, Венеції та інших містах. Пьотр є переможцем всеукраїнських фестивалей (Docudays UA, Бієнале молодого мистецтва, МУХі) та стипендіатом програми Gaude Polonia від Польського міністерства культури.
📌Участь в інтенсиві безкоштовна!
Подія буде проходити з дотриманням всіх вимог МОЗ.
Інтенсив «У пошуках реальності» організовано в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


66
коментарі відсутні
Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі