Будують другу чергу об’їзної Дніпра


2066
коментарі відсутні

Будують другу чергу об’їзної Дніпра

Другу чергу об’їзної Дніпра – ділянку у понад 7 км – планують закінчити у 2020 році. Після завершення проекту сучасна дорога з’єднає трасу Запоріжжя-Дніпро та аеропорт в Дніпрі. За повідомленням прес-служби ДніпроОДА, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко на минулому тижні перевірив хід робот на цій ділянці дороги.

«Цей пріоритетний проект я взяв під особистий контроль. Він дозволить розгрузити правий берег міста від транзитного транспорту. А ще – дорога з’єднає під’їзди до Дніпра з новим терміналом міжнародного аеропорту. Його будівництво розпочнеться вже незабаром», – зазначив Олександр Бондаренко.

Друга черга об’їзної – це понад 7 км, які ведуть від запорізької траси до Південного мосту. Нині техніка працює на ділянці 3,7 км. Підрядники сподіваються: завершити її встигнуть до сильних холодів. Наступного року планують зробити решту – 3,4 км.

«Нині узгоджується, яке фінансування на ремонт автомагістралей Дніпропетровщини буде виділено у 2020 році. А ми з представниками Укравтодору працюємо над списком пріоритетних трас – їх оновлення має розпочатися вже в березні», – поділився планами пан Бондаренко.

Загальна протяжність об’їзної Дніпра, або Південного обходу, – 61,5 км. Будівництво поділене на чотири черги. Роботи над першою чергою у 18 км закінчили у 2012 році. Одразу приступили до другої, однак будівництво зупинилося через брак фінансування.

 

Будують другу чергу об’їзної Дніпра - Фото №1


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про