Бізнес-форум в Дніпрі від ТПП


1356
коментарі відсутні

Бізнес-форум в Дніпрі від ТПП

29 травня у Дніпрі (Готельно-ресторанний комплекс «Хутір», м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 29) відбудеться Форум  для бізнесу, потенційних інвесторів та об’єднаних територіальних громад «Можливості  розвитку інвестиційної привабливості та генерації доданої вартості продукції МСБ у призмі процесів децентралізації. Презентація взаємних можливостей «Бізнес-Громади». Організовує захід Дніпропетровська Торгово-промислова Палата та ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи  #EU4Business Європейського Союзу.

Захід об’єднає понад 200 учасників – керівників та засновників підприємств, потенційних інвесторів та партнерів бізнесу, керівництво та профільних фахівців ОТГ, представників регіональної влади та регіональних агенцій супроводу інвесторів, юристів компаній та фахівців, відповідальних за участь компаній у державних закупівлях.

Метою ініціативи є покращення діалогу МСБ, потенційних підрядників та інвесторів з адміністраціями місцевих громад та регіональними структурами супроводу інвесторів, підтримка МСБ, підвищення рівня обізнаності щодо інфраструктури інформаційної, державної підтримки, напрямів генерації та логістики інформації щодо пропозицій об’єднаних територіальних громад для розвитку бізнесу, проактивних методів впливу на розвиток  взаємно цікавих проектів та покращення бізнес-клімату, умов ведення бізнесу, поліпшення фінансової, адміністративної, логістичної, кадрової та соціальної інфраструктури на допомогу МСБ в ОТГ Дніпропетровської області.

В рамках Форуму представники малого та середнього бізнесу  матимуть можливість прямого діалогу з лідерами ОТГ Дніпропетровщини, а також зможуть отримати інформацію щодо інвестиційних пропозицій та проектів, які наявні на сьогодні в громадах регіону, ознайомитися з особливостями формування та використання бюджету ОТГ, отримати відповіді щодо вирішення земельних питань для ведення бізнесу та використання інформації щодо перспектив землевпорядної діяльності ОТГ, визначити переваги та преференції, проектні пропозиції, інфраструктурні об’єкти, економічні, природні та соціальні особливості, які можуть запропонувати громади та локальний бізнес, а також побачити кращі практики, які вже працюють на розвиток МСБ у громадах Дніпропетровщини.

Завдяки європейській ініціативі #EU4Business участь у Форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланнями:

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел.: (056) 374-94-12 (10) або на електронну пошту dnipro@bisc.org.ua.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі