Безпечний хаб – оголошено конкурс на кращу назву


2288
коментарі відсутні

Безпечний хаб – оголошено конкурс на кращу назву

Безпечний хаб у Костянтинівці – це простір, де зможе збиратися молодь для того, щоб обговорювати нові громадські заходи, навчатися та передавати знання іншим.

«Ми хочемо впровадити безпечний хаб на базі відділення поліції – це простір, де зможе зібратися молоде покоління. Наші зусилля будуть спрямовані та те, щоб надати знання, які дозволять їм стати більш обізнаними у юридичних питаннях. Розповідатимемо, що відповідальність треба виховувати перед усім спочатку у собі, що безпека у місті залежить від кожного громадянина», – каже представниця ініціативної групи Валерія Тищенко.

Діячі вирішили розпочати організацію установи з назви. Для того, щоб кожен костянтинівець зміг відчути себе частиною проекту, й вже з першого кроку мешканці змогли долучитися до діяльності ініціативної групи, було оголошено конкурс на кращу назву для хабу. Переможця конкурсу буде визначати комісія, у складі якої будуть представники поліції та організатори закладу.

Ім’я людини, яка вигадає кращу назву стане відомо 20-го лютого. До 15-го лютого будуть приймати заявки з пропозиціями. Для того, щоб запропонувати свій варіант треба заповнити гул-форму на сторінці у фейсбуці Валерії Тищенко або на сторінці «Безпечний хаб». Переможець отримає блютуз колонку.

Ідея створити установу виникла після того, як було впроваджено проект «Відкриті серця поліції».

«Багато молоді звернулися, щоб вступити в лігу майбутніх поліцейських. А в нас постало таке питання, що дітей набрали, але їм не має де перебувати. Ось так виникла ідея створити простір, де вони будуть займатися», – каже Валерія.

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі