Бал медалістів зібрав кращих випускників Краматорська


Випускники 2017 року, які закінчили школи з золотими і срібними медалями, були запрошені на традиційний бал медалістів в ДК НКМЗ. Урочисте вручення медалей і цінних подарунків від Новокраматорського машинобудівного заводу стало гідною нагородою випускникам за сумлінне навчання протягом усіх шкільних років і багато годин занять, що віднімають вільний час.

Цього року відмінники навчання повинні були підтвердити свої знання отриманням високих балів зовнішнього незалежного оцінювання. І тільки здача тестів з відмінним результатом давала право на отримання медалей. Найвищих нагород за своє навчання отримали 27 випускників 2017 року. Краматорські школи випустили 21 золотого і 6 срібних медалістів.
На свій перший і такий заслужений бал випускники під’їжджали на лімузинах. Дівчата у вечірніх сукнях і стильні хлопці піднімалися сходами палацу, де їх чекали численні гості, батьки, вчителі, директори шкіл.

В очікуванні свята всіх переповнювали емоції: «Відчуваємо захват, радість і смуток одночасно від того, що закінчуємо школу. Це було нелегко, щороку підтверджувати свої знання, особливо складним був випускний клас, але ми впоралися».
Особливою родзинкою на балу медалістів стал виступ кращих творчих колективів ДК НКМЗ. Вони подарували випускникам та гостям свята яскраві хореографічні та музичні номери.

Фоторепортаж

Світлана Денисенко


Дивiться також