Апарати ШВЛ та меблі отримала Новомосковська лікарня на Дніпропетровщині


2073
коментарі відсутні

Апарати ШВЛ та меблі отримала Новомосковська лікарня на Дніпропетровщині

Новомосковська центральна міська лікарня отримала 2 апарати ШВЛ експертного класу та 4 електричні багатофункціональні ліжка. Їх придбали за рахунок обласного бюджету.

Медичне обладнання та меблі передали до відділення анестезіології. У закладі надають допомогу мешканцям Новомосковська, Новомосковського та Магдалинівського районів, а також лікують хворих на COVID-19.

Вартість кожного апарату ШВЛ американського бренду Oricare  складає 715 тис грн.  Також лікарня отримала 4 електричні функціональні ліжка NITROCARE NITRO NB3350. Вони обладнані трьома моторами та протипролежневими матрацами.

«Всього ми закупили обласним коштом 49 апаратів ШВЛ. Першу частину обладнання передали лікарням наприкінці червня, а також 21 апарат ШВЛ приїхав наприкінці минулого тижня. Для нас критично важливо підтримувати усі наші госпітальні бази. Ми підрахували, що майже 5 млн. грн обласний департамент витратив на Новомосковську міську лікарню. Це засоби індивідуального захисту лікарів та обладнання», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Такі ШВЛ також передадуть до лікарень у Павлограді, Синельниковому, Нікополі, Кам’янському, Кривому Розі та Дніпрі.

 

Ірина Мартинова

 

Апарати ШВЛ та меблі отримала Новомосковська лікарня на Дніпропетровщині - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі