Американські волонтери допомагають громадам


830
коментарі відсутні

Американські волонтери допомагають громадам

Американська урядова організація Корпус миру США в Україні вкотре оголошує конкурс з пошуку приймаючих організацій для американських волонтерів з проекту «Розвиток громад». Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації. Співпраця триватиме впродовж двох років з жовтня 2020 року по жовтень 2022 року. Заявки на участь у програмі організатори прийматимуть до 31 січня 2020 року. Приймаючою стороною можуть виступати органи місцевого самоврядування та громадські  або благодійні організації.

Покращити організаційну спроможність, проєктну діяльність та налагодити взаємодію з партнерами зможе будь-яка ОТГ. У цьому громаді допомагатимуть американські волонтери. Перед початком своєї дворічної роботи в українських громадах всі волонтери протягом двох з половиною місяців проходять курс підготовчої програми, яка відбувається в Україні і умови якої максимально наближені до умов їхньої майбутньої роботи. Волонтери вивчають українську мову, знайомляться з культурою та побутом українців, а також проходять професійну практику.

Із жовтня 2020-го по жовтень 2022-го волонтери працюватимуть у громадах.

Приймаючою стороною можуть стати органи місцевого самоврядування, громадські  або благодійні організації.

Щоб взяти участь у відборі, слід заповнити анкету на сайті.

 

Американські волонтери допомагають громадам - Фото №1

 

Також – запропонувати дві родини, які на три місяці зможуть прийняти у себе волонтера. Заявки треба подати до 31 січня. Кількість заявок обмежена.

Співпраця з американськими волонтерами – частина проєкту «Розвиток громад» урядової організації Корпус миру США. Деталі – тут.

Довідка:

Корпус миру США – це незалежне неполітичне, нерелігійне і неприбуткове агентство виконавчої гілки Уряду Сполучених Штатів. Його було засновано Президентом США Джоном Кеннеді у 1961 році. Наразі Корпус миру здійснює свою діяльність у понад 60 країнах світу – в Європі, Азії, Латинській Америці, Африці та Тихоокеанському регіоні.

Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році (український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду). Корпус Миру співпрацює з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, і Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України над спільно запланованими проєктами. Діяльність Корпусу миру відбувається через співпрацю американських добровольців (волонтерів) з представниками організацій та установ. Волонтери передають свій досвід тим, хто бажає від них навчитися.

 

Американські волонтери допомагають громадам - Фото №2


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про