Активістка з Костянтинівки стала переможницею обласного конкурсу «Молода людина року 2019»


4275
коментарі відсутні

Активістка з Костянтинівки стала переможницею обласного конкурсу «Молода людина року 2019»

У Слов’янську на території Top Place «Монополія крона» пройшла церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року 2019». Активістка з Костянтинівки Валерія Тіщенко стала переможницею у номінації «Молода ініціатива».

«Я самостійно подавалась на декілька номінацій, на яких я могла вшануватися. Дві основні – це «Молодий волонтер року», бо я багато чого зробила на волонтерських засадах, і «Молода ініціатива року». Моя громадська ініціатива – це безпечний хаб «Право Police». Ми ще не зареєстровані, тому виходить, що це ініціатива. У мотиваційному листі я описала, що ми робимо, як ми робимо. Костянтинівське відділення поліції та ГФ «Гайдамаки» надали мені характеристики для участі. Також мене дуже підтримала моя команда», – розповідає Валерія Тіщенко.

Вона каже, що не очікувала на перемогу. Дівчину запросили представники облдержадміністрації на церемонію нагородження, але про свій успіх вона дізналася лише на сцені.

 

Активістка з Костянтинівки стала переможницею обласного конкурсу «Молода людина року 2019» - Фото №1

 

«Це перший раз, коли я беру участь у цьому заході, тому не налаштовувала себе на перемогу. Коли назвали моє ім’я, від хвилювання я навіть не одразу зрозуміла, що пролунало моє прізвище», – каже Валерія.

Конкурс «Молода людина року» проводиться щорічно Управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації. Участь беруть успішні та активні представники молоді. Переможців та лауреатів урочисто нагороджують грамотами та дарують подарунки й квіти.

Юлія Дерека

 

Активістка з Костянтинівки стала переможницею обласного конкурсу «Молода людина року 2019» - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі