АКМЦ-online: Реалізація Законів України щодо надання пільг ветеранам АТО/ООС


30625
коментарі відсутні

Мета проведення: Почути голос захисників України від російської агресії, представників української влади про реалізацію Законів України щодо надання пільг для ветеранів АТО/ООС. Виробити шляхи для подолання проблем, які існують на даний час.

Склад учасників: представники регіональних ЗМІ та журналісти, керівники управлінь соціальних служб міста та області (УТСЗН і Департаменту соцзахисту ДОДА), громадські діячі міста та області.

Під час даного заходу планується провести обговорення яким чином реалізуються Закони України щодо надання пільг для ветеранів АТО/ООС в Донецькій області. Виробити механізм подолання проблем, які існують на даний час.

В ході проведення даного заходу також планується підтримати проект постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни, який ухвалила Верховна Рада України на засіданні 2 жовтня 2019 року.

Організатор круглого столу: Громадська організація “Союз ветеранів АТО Донбасу”. Контактна особа — юрист громадської організації Сукова Аліна Андріївна (м.т. 066-79-20-596).

Модератор круглого столу: регіональний координатор Всеукраїнської правозахисної громадської організації “Сила права” у Донецькій області – Калачов Олександр Григорович (м.т. 095-13-50-124).

Ми розраховуємо на зацікавленість захисників Донеччини та представників державної влади, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та участь в даному заході. На наш погляд, влада в Україні повинна дбати про своїх захисників Батьківщини, у т.ч. в Донецькій області.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
АКМЦ-online: Оновлена обласна організація ВО «Батьківщина» ...

Останнім часом лави політичної сили зазнали трансформацій. Відбулися зміни в керівних органах обласної організації ВО «Батьківщина», яку очолив Антон Петрович Дроздов. Оновилося також керівництво місцевих осередків партії. На часі – формування нового потужного активу для участі у місцевих виборах. Нові виклики вимагають нових рішень. Виклики, які стоять сьогодні перед Україною і, зокрема перед Донеччиною, є

АКМЦ-online: Відкриття літнього оздоровлення в дитячому ...

Учасники: Микола Міхеєв – голова ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу», ветеран АТО Сергій Палагута – директор відокремленого підрозділу ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний шлях» Віра Шелест – куратор інформаційно-медійного супроводу табору «Зоряний шлях» Теми зустрічі: «Зоряний шлях» – соціальна ініціатива ветеранської спільноти Донеччини Пільгове оздоровлення дітей – обласна

АКМЦ-online: Презентація: «Соціальна активність – категорія ...

З липня 2020 року в Донецькій області стартує навчальний проєкт для осіб 55+ «Соціальна активність – категорія без віку», який реалізує громадська організація «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» Проєкт передбачає організацію та проведення навчальних та освітніх курсів з громадянської освіти та залученості до процесів прийняття рішень для понад 500 осіб старшого віку у

Презентація Школи Інженерів Порозуміння

Школа “Інженери Порозуміння” вже ушосте проводить набір слухачів на 12-місячне навчання навичкам мирного врегулювання конфліктів. Увага! Етап відбору підходить до завершення. Ви ще маєте можливість подати свою заявку до 2 серпня на сайті проєкту. Вперше до участі в освітньому проєкті за поглибленою програмою із повною зайнятістю запрошуються кандидати з усіх областей України. Спікери: Марина Акимченкова,