АКМЦ-online: Реалізація Законів України щодо надання пільг ветеранам АТО/ООС


23952
коментарі відсутні

Мета проведення: Почути голос захисників України від російської агресії, представників української влади про реалізацію Законів України щодо надання пільг для ветеранів АТО/ООС. Виробити шляхи для подолання проблем, які існують на даний час.

Склад учасників: представники регіональних ЗМІ та журналісти, керівники управлінь соціальних служб міста та області (УТСЗН і Департаменту соцзахисту ДОДА), громадські діячі міста та області.

Під час даного заходу планується провести обговорення яким чином реалізуються Закони України щодо надання пільг для ветеранів АТО/ООС в Донецькій області. Виробити механізм подолання проблем, які існують на даний час.

В ході проведення даного заходу також планується підтримати проект постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни, який ухвалила Верховна Рада України на засіданні 2 жовтня 2019 року.

Організатор круглого столу: Громадська організація “Союз ветеранів АТО Донбасу”. Контактна особа — юрист громадської організації Сукова Аліна Андріївна (м.т. 066-79-20-596).

Модератор круглого столу: регіональний координатор Всеукраїнської правозахисної громадської організації “Сила права” у Донецькій області – Калачов Олександр Григорович (м.т. 095-13-50-124).

Ми розраховуємо на зацікавленість захисників Донеччини та представників державної влади, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та участь в даному заході. На наш погляд, влада в Україні повинна дбати про своїх захисників Батьківщини, у т.ч. в Донецькій області.


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про

Дивiться також
АКМЦ-online: Відкритий музей: підсумки 2019 року

Громадський звіт Донецького обласного краєзнавчого музею “Відкритий музей: підсумки 2019 року” Уже третій рік поспіль співробітники Донецького обласного краєзнавчого музею роблять громадський звіт про результати своєї роботи. Минулоріч музейники показували результати археологічних досліджень та ділилися планами щодо втілення виставкових проектів. За цей період наші плани стали реальністю. Йдеться про найбільш інтенсивний рік у роботі музею.

АКМЦ-online: Круглий стіл на тему: «Реінтеграція Донбасу. ...

Захід відбуватиметься у рамках візиту на Донбас Послів Латвії (Юріс Пойканс), Литви (Марюс Януконіс), Естонії (Каімо Кууск), Польщі (Бартош Ціхоцький) та Фінляндії (Пяйві Маріт Лайне) в Україні. У ході нього відбудеться обговорення з українськими експертами та активістами перспектив реінтеграції Донбасу, її етапів, принципів на яких вона відбуватиметься за умови відновлення справедливості щодо жертв агресії з

АКМЦ-online: Презентація книги «Листи здалеку» офіцера ЗСУ ...

У період 17-20 грудня 2019 року, напередодні та безпосередньо на святковий день Святого Миколая, за сприяння заступника начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва на Донбасі заплановано проведення святкової акції під назвою: «Книжка в гості завітала – свято дітям влаштувала». Провідний меседж: «Турбота про мирне і щасливе дитинство маленьких українців, дітей війни – це не

АКМЦ-online: Порушення трудових прав гірників шахти ім. ...

Спікери: – Павло Лисянський – представник Уповноваженого Верховної Ради України з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей; – Баленко Дмитро – представник трудового колективу шахти імені Святої Матрони Московської; – Володимир Єлець – голова ГО «Твоє нове місто», правозахисник.   Організатори:   ГО «Твоє нове місто» Трудовий колектив шахти імені Святої Матрони Московської. В рамках