АКМЦ та KramatorskPost запускають проєкт, присвячений місцевим виборам


3137
коментарі відсутні

АКМЦ та KramatorskPost запускають проєкт, присвячений місцевим виборам

Хто йде до влади у Краматорську?

Що обіцяють громаді кандидати?

Чим будуть заслуговувати довіру виборців?

На ці та інші питання шукатимемо відповіді у новому проєкті від Kramatorsk Post та Антикризового медіа-центру.

Ми проведемо серію онлайн-зустрічей з учасниками передвиборчого процесу.

Запрошуємо до участі кандидатів на посаду міського голови Краматорська, а також лідерів місцевих осередків політичних партій, які поведуть свої команди на вибори у місцеві ради.

Зустрічі стануть такою собі  “репетицією” передвиборчих дебатів, але із суттєвими відмінностями. У зустрічах кандидатів на посаду міського голови візьмуть участь по два кандидати у кожній. Партійні лідери, попередньо, зустрічатимуться трійками. Склад учасників кожного випуску ми, ймовірно, визначимо жеребкуванням.

Дамо змогу кандидатам та партійним лідерам представити  виборцям себе та свої команди, розповісти про основні програмні напрямки, з якими вони йдуть у владу.

Також ми поставимо учасникам питання на найбільш гострі та актуальні теми, дамо можливість поставити декілька запитань один одному, та попросимо відповісти на найболючіші питання аудиторії, яка буде дивитись ці зустрічі в онлайн-режимі.

Більш детально повідомимо про формат, розклад наших заходів та склад учасників вже зовсім скоро. Слідкуйте за нашими анонсами!


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі