Прямі трансляції

АКМЦ-online: Результати моніторингу політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства в Донецькій області


12313
коментарі відсутні

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” впроваджує загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”.

Презентуємо вам звіт, який охоплює результати моніторингу в Донецькій області в містах Краматорськ, Слов’янськ, Костянтинівка та таких: ОТГ Бахмут, Миколаївська, Соледарська, Олександрівська.

Спікер:

Ворошков Олександр, регіональний координатор проєкту

Не всі міста та ОТГ надали інформацію на публічний запит, таким чином керуючись законодавством України або ж надали частково, тому частина інформації зібрана з офіційних сайтів міських рад та порталів з новинами.

Всі міста та ОТГ створили умови для перевезення окремих груп населення до місць роботи (медиків, працівників магазинів та ринків).

Абсолютно в кожному місті та ОТГ було організовано підготовку закладів освіти до роботи в новому навчальному році в умовах пандемії – закуповує засоби індивідуального захисту, антисептики тощо.

Ні в одному ОТГ чи місті не було проведено аудит, моніторинг та оцінка реалізації антикризових політик.

Мета проєкту – мобілізувати громадських активістів і активісток та провести разом з ними моніторинг регіональних антикоронавірусних програм, а також розробити і представити урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу: з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу. 

Протягом останніх трьох місяців ми досліджували місцеві політики та регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, ініціювали діалог між представниками місцевої влади та громадськості, визначили ефективності зазначених політик і пропонуємо шляхи покращення існуючих місцевих політик у соціально-економічній сфері. 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
АКМЦ-online: Другий тур виборів у Краматорську: перебіг ...

Спікери: Олег Ягольник, помічник начальника ГУНП в Донецькій області, Наталія Боровська, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області, Ольга Попченко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області.

АКМЦ-online: Прес-конференція: Створення коміссії з ...

Спікери: – Михайло ПЕТРЕНКО, в.о. начальника відділу комунального господарства Краматорської міської ради – Катерина МАКСИМЦЕВА, головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) природних ресурсів Північного регіону Донецької області – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Донецької області – Антон КУЛІШ, інспектор сектору превентивної комунікації відділу превенції ст.лейтенант поліції Краматорського ВП ГУНП в Донецької області

АКМЦ-online: Прес-конференція: Реклама без хламу!

Прес-конференція присвячена початку діяльності проєкту «Реклама без «хламу» в містах Слов’янськ, Краматорськ і Маріуполь. Проєкт має на метi активізувати, об’єднати та консолідувати зусилля влади, бізнесу та громади навколо оптимізації стану регулювання зовнішньої реклами, та впроваджується ГО «Сильні громади» за пiдтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».  

АКМЦ-online: Результати моніторингу політик кризового ...

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” впроваджує загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”. Презентуємо вам звіт, який охоплює результати моніторингу в Донецькій області в містах Краматорськ, Слов’янськ, Костянтинівка та таких: ОТГ Бахмут, Миколаївська, Соледарська, Олександрівська. Спікер: Ворошков Олександр, регіональний координатор проєкту Не всі міста