Прямі трансляції

АКМЦ-online: Презентація тренінгу «Як повернути дітям любов до читання»


12024
коментарі відсутні

Коли люди повертаються з війни вони постають перед новою реальністю: тепер треба підлаштовуватися до нового життя, майже заново будувати спільний побут у родині. Потрібно заново вчитися розуміти дружину чи чоловіка, притиратися один до одного, те саме стосується й дітей.

Відвідування тренінгу сприятиме більшому розумінню один одного в середині сім’ї, ба більше, доведено, що найкраще встановлювати дружні зв’язки в родині між дорослими й дітьми за спільним читанням книжки. Співпереживання над прочитаним та його обговорення дійсно зближує.

В період пандемії та карантинних обмежень в багатьох родинах, на жаль, фінансові можливості помітно погіршилися, відповідно й зникає можливість купувати дитячі книжки та проводити разом час за їх читанням, тож родини ветеранів отримають після тренінгу подарунок – комплект з п’яти дитячих книжок Лариси Ніцой.

Після тренінгу і презентації можна отримати автограф письменниці та сфотографуватися з нею.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
АКМЦ-online: Прес-конференція: Звіт про роботу приймальні ...

Спікери: – Куприкова Марина, юрист приймальні УГСПЛ в м.Краматорськ – Кадієвський Олександр, координатор приймальні УГСПЛ в м.Краматорськ В ході заходу ми розкажемо про особливості роботи приймальні в умовах карантину, які проблеми загострив карантин, про найчастіші звернення громадян та успіхи приймальні.

АКМЦ-online: Презентація екологічного проекту громадської ...

Учасники:  Копілевич Андрій, координатор проекту, співзасновник ГІ “МАВКА” Пучков Максим, логіст проекту, співзасновник ГІ “МАВКА” Костенко Вероніка, координаторка роботи зі школярами, співзасновниця ГІ “МАВКА” Теми зустрічі: Чому спалювання листя — проблема не тільки для сіл та селищ Екологічна освіта населення Чому і навіщо кожен повинен дбати про екологію, як це зробити на практиці Наш план

Прес-конференція за підсумками поїздки у низку прифронтових ...

Метою поїздки було привітати з Різдвом, а також зустрітися з представниками активної місцевої громади, дізнатися про проблеми та перспективи громад на лінії зіткнення, зокрема, Мар’їнки, Красногорівки, Авдіївки, Торецька, Зайцевого, Щастя та Станиці Луганської та інших. Під час заходу Святослав Юраш розповість про результати і свої враження від поїздки.  

Онлайн-пресконференція та «пряма лінія» з жителями ...

Спікери: -Олексій Резніков, Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, –Павло Кириленко, голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації, – Сергій Гайдай, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації