Прямі трансляції

АКМЦ-online: Презентація проєкту “Розвиток навичок підприємницької діяльності серед жінок Донецької області та районів приближених до зони розмежування”


14866
коментарі відсутні

Ви хочете розпочати власну справу або вже маєте її, і вам не вистачає досвіду?  ГО “Асоціація жінок “ПАНІ”” ласкаво запрошує на презентацію старту створення “Бізнес-консультативного центру” в Краматорську у рамках грантового проєкту “Забезпечення економічного розширення можливостей жінок на Донбасі”, що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади при партнерстві ACTED Україна.

Керівниця проєкту та членкиня ГО “Асоціація жінок “ПАНІ”” Лариса Одаренко детально ознайомить вас з метою проекту та відповість на всі запитання!


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
АКМЦ-online: Другий тур виборів у Краматорську: перебіг ...

Спікери: Олег Ягольник, помічник начальника ГУНП в Донецькій області, Наталія Боровська, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області, Ольга Попченко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області.

АКМЦ-online: Прес-конференція: Створення коміссії з ...

Спікери: – Михайло ПЕТРЕНКО, в.о. начальника відділу комунального господарства Краматорської міської ради – Катерина МАКСИМЦЕВА, головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) природних ресурсів Північного регіону Донецької області – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Донецької області – Антон КУЛІШ, інспектор сектору превентивної комунікації відділу превенції ст.лейтенант поліції Краматорського ВП ГУНП в Донецької області

АКМЦ-online: Прес-конференція: Реклама без хламу!

Прес-конференція присвячена початку діяльності проєкту «Реклама без «хламу» в містах Слов’янськ, Краматорськ і Маріуполь. Проєкт має на метi активізувати, об’єднати та консолідувати зусилля влади, бізнесу та громади навколо оптимізації стану регулювання зовнішньої реклами, та впроваджується ГО «Сильні громади» за пiдтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».  

АКМЦ-online: Результати моніторингу політик кризового ...

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” впроваджує загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”. Презентуємо вам звіт, який охоплює результати моніторингу в Донецькій області в містах Краматорськ, Слов’янськ, Костянтинівка та таких: ОТГ Бахмут, Миколаївська, Соледарська, Олександрівська. Спікер: Ворошков Олександр, регіональний координатор проєкту Не всі міста