Прямі трансляції

АКМЦ-online: Нагородження переможців Благодійна Україна- Благодійна Донеччина


8890
коментарі відсутні

Запрошуємо до перегляду онлайн нагородження переможців регіональної частини Національного конкурсу «Благодійна Україна» – «Благодійна Донеччина 2019» Національний конкурс «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України. Регіональним представником конкурсу є ГО «Асоціація жінок «ПАНІ».

Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Донецькому регіоні та в Україні вцілому, шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

  • популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
  • відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
  • інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
  • популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Відзнакою переможця в окремій номінації конкурсу є «Ангел добра» – унікальна керамічна статуетка ангела, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином.

Авторський бурштиновий «Ангел добра» – спільна розробка Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів. У цьому конкурсі беруть участь – благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року; – благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; – суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Донецькому регіоні та в Україні в цілому. Так, у 2020 році від різних установ Донецького регіону отримано 53 заявки на участь у конкурсі та обрано переможцiв (1,2,3 місця) у трьох номінаціях. Переможців у регіональному конкурсі обрано Національною експертною радою.

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Презентація попередніх результатів дослідження Місцевого ...

Спікери заходу: – Наталія Єсіна — експертка проєкту, виконавча директорка Північної правозахисної групи; – Тарас Щербатюк — експерт проєкту та керівник Черкаської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини; – Євген Полтенко — керівник проєкту, виконавчий директор ГС «Мережа правого розвитку» – Олексій Кормілецький — координатор проєкту в Донецькій обл. Монітори громад: Бахмут, Волноваха, Дружківка,

АКМЦ-online: Заявление членов Краматорской ТИК

⚡Выборы в Краматорске могут не состояться! Преступная халатность или злой умысел ? Спикеры: – Ковалев Сергей, член комиссии по изготовлению бюллетеней; – Иванова Татьяна, заместитель руководителя городской ТИК; – Петренко Оксана, член ТИК; – Рубченко Михаил, член ТИК.

АКМЦ-online: Четвертий ефір передвиборчого проєкту ...

KramatorskPost+АКМЦ online: Четвертий ефір передвиборчого проєкту “Зроби вибір”, і перший ефір, в якому братимуть участь кандидати на посаду міського голови Краматорська. У програмі візьмуть участь кандидати Юрій Трембач (висуванець від партії “Демократична Сокира”) та Володимир Ржавський (висуванець від партії “За Майбутнє”). ⚡Чому виборці мають віддати голоси саме цим кандидатам? ⚡Як вони збираються розвивати Краматорськ у