Прямі трансляції

АКМЦ-online: Дискусія “Гендер та бізнес: як їх поєднання дає позитивний економічний ефект”


23556
коментарі відсутні

Гендерна рівність дозволяє покращувати економічний ефект в бізнесі. Це зрозуміли світові компанії-гіганти, які охоче віддають керівні посади професіоналам-жінкам, слідкують за додержанням гендерного балансу на підприємствах та впроваджують відповідні політики. Як результат – зростає капіталізація компаній та збільшується сума прибутку.

  • Як ставляться до гендерних питань в українських компаніях?
  • Чи готовий бізнес до системних змін, аби жінки на підприємствах могли вільно реалізувати свої таланти та здібності?
  • Який економічний ефект отримують бізнесмени від більшого залучення жінок?

Підприємці рідко розглядають та пов’язують економічний ефект з рівноправним залученням жінок. Ми ж запросили декількох представниць та представників бізнесу аби поговорити про те наскільки важливо залучати жінок на підприємства та доручати їм керівні посади без огляду, наприклад, на можливу декретну відпустку.

Обговорення буде проходити із залученням представниць бізнесу, громадськості та інших зацікавлених осіб. Проведення цього заходу організовано БФ «Слов’янське серце» та проходить за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». 

Спікерки заходу:

  • Наталія Киркач, голова правління БФ «Слов’янське серце»;
  • Володимир Моісєєв, представник Проєкту USAID;
  • Світлана Чепелєва, членкиня ГО «Асоціація жінок «Пані»;
  • Марина Борисенко, HR-директорка компанії QuartSoft;
  • Марина Андреєва, директорка кафе «Молодіжне» та кафе «Комікс»;
  • Людмила Сахно, керівниця ресторану “Політ”


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
АКМЦ-online: Прес-конференція присвячена святковій акції ...

У період 5-8 травня 2021 року на Світлій Великодній Седмиці за сприяння командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва на Донбасі проводиться святкова акція під назвою: «Радість дітям на Великдень». Провідний мессидж: «Турбота про мирне і щасливе дитинство маленьких українців – це не обов’язок, це поклик серця». Акція проводиться в рамках національно-мистецького проекту

АКМЦ-online: Травневі події пʼятого, ювілейного, фестивалю ...

Спікери події: – Олександра Папіна, засновниця фестивалю «Кальміюс»; – Станіслав Черногор, організатор фестивалю «Кальміюс», керівник ГО «Фонд розвитку громади».  

Онлайн-дискусія з лікарями “Головне про вакцинацію ...

Розмову вестимуть експерти та лікарі-практики щодо етапності щеплення, безпечності вакцин, які доступні в Україні, та спростування міфів, що можуть бути з цим пов’язані. Питання до обговорення: • етапи проведення вакцинації; • безпечність і склад вакцин; • ефективність захисту від COVID-19 та протипоказання; • деталі запису на вакцинацію.

АКМЦ-online: Ініціатива «Рівні можливості для дітей». ...

Підсумки діяльності ініціативи «Рівні можливості для дітей», який було впроваджено за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». «Рівні можливості для дітей» — це програма для занять спортом та Футбольна академія FootyStar, яка створена спеціально для дітей з інвалідністю. Вона допомагає дітям соціалізуватися та успішно адаптуватися до навколишнього оточення. Тут кожне тренування починається з