Агенція Розвитку Сартанської громади: прагнемо діалогу задля розвитко громади


3537
коментарі відсутні

Поштовхом для створення громадської організації стало прагнення об’єднати та налагодити діалог між бізнесом, владою та громадськістю задля розвитку громади.
Члени організації навчають місцевих мешканців проєктному менеджменту в залученні коштів, розробці й моніторингу місцевих програм та налагодженню діалогу в громаді.
« Агенція Розвитку Сартанської громади» створила групу самодопомоги, яка об’єднала місцевих мешканців для вирішення важливих питань.
Громадська організація за підтримки міжнародних донорів активно реалізує мініініціативи, спрямовані на покращення інфраструктури та безпеки.
Серед таких проєктів: інклюзивні дитячі майданчики, освітлення у населених пунктах та встановлення системи зовнішнього відеоспостереження.
За підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру громадська організація реконструювала сквер у центрі Сартани.

Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Triangle Generation Humanitaire 5 років працює в Україні, ...

Відокремлений підрозділ французької міжнародної організації «Triangle Génération Humanitaire» з 2015 року працює в Україні. Команда надає гуманітарну допомогу мешканцям Донецької та Луганської областей, які постраждали від конфлікту. З початку пандемії COVID-19 організація підтримує вразливі групи населення, надаючи електронні ваучери на придбання засобів гігієни. Загалом таку допомогу отримали понад 400 000 осіб у 200 населених пунктах

Луганська обласна спілка учасників бойових дій: захищаємо ...

ГО “Луганська обласна спілка учасників бойових дій “Ветерани АТО Луганщини” захищає права та свободи, задовольняє соціальні, економічні та інші інтереси членів організації, а також сприяє консолідації і координації учасників АТО/ООС , їхніх родин та постраждалих від конфлікту. У травні 2020 року організація створила “РЕТРІТ ЦЕНТР” у Лисичанську. У ньому ветерани АТО/ООС можуть отримати соціально-психологічну реабілітацію

«Благодійний Фонд Реалізації ідей»: допомагаємо ...

БО “Благодійний Фонд Реалізації ідей” допомагає започаткувати власну справу. Тож має і відповідний слоган: «У вас є ідеї? Давайте реалізовувати їх разом!» На постійній основі в організації діє Центр підтримки малого бізнесу. У ньому майбутніх підприємців супроводжують від ідеї та пошуку фінансування до започаткування бізнесу та отримання гранту. «Благодійний Фонд Реалізації ідей» у 2019 року

Міст 3.10: об’єднуємо ВПО та членів місцевої громади

Засновниками громадської організації ГО “Міст 3.10” стали переселенці. Назву обрали символічну: міст – це те, що об’єднує їхні життя до та після переїзду на неокуповану територію, а 3.10 – дата їхніх перших зборів. За допомогою культурних заходів члени організації привертають увагу до соціальних проблем. Дивіться більше відео-візитівок  ГО Донеччини Громадські ініціативи Громадські организації Лисичанськ