Абітурієнтам з окупованих територій надають безоплатне проживання під час вступу до ВНЗ


5451
коментарі відсутні

Абітурієнтам з окупованих територій надають безоплатне проживання під час вступу до ВНЗ

Інформацію про гуртожитки/школи-інтернати, місця в яких можливо використати для тимчасового безоплатного проживання абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів через освітні центри “Донбас-Україна” та “Крим-Україна”,  розміщено на сайті Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. 

Вже третій рік поспіль абітурієнти з Криму і непідконтрольної частини Донбасу зможуть вступати до українських вишів або ПТНЗ за спрощеною процедурою – без складання ЗНО. Також для вступу їм не треба мати при собі паспорт та шкільний атестат. Вступити за спрощеною процедурою можна з 4 червня до 28 вересня через освітні центри “Донбас-Україна” та “Крим-Україна”.

З переліком 70-ти ВНЗ та порядком вступу можна ознайомитися за посиланням

Для вступу за спрощеною системою абітурієнту потрібно приїхати до освітнього центру, подати заяву та заповнити освітню декларацію. Після цього пройти державну підсумкову атестацію з 2 предметів (українська мова, історія України) і скласти вступний іспит з одного предмета, визначеного ВНЗ, або творчий конкурс.

Також необхідно отримати в школі, закріпленій за освітнім центром, тимчасову довідку – її протягом 3 місяців потрібно замінити на документ про освіту державного зразка (атестат).Також впродовж року можна отримати додаток до нього. Для цього треба пройти річне оцінювання на базі загальноосвітнього навчального закладу, який закріплений за освітнім центром.

Вступати через освітні центри можуть як особи, що не мають українського документу про освіту та сертифікатів ЗНО, так і ті, хто має такий документ та сертифікати ЗНО 2016, 2017 або 2018 року.

Абітурієнтам з окупованих територій надають безоплатне проживання під час вступу до ВНЗ - Фото №1

Абітурієнтам з окупованих територій надають безоплатне проживання під час вступу до ВНЗ - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі