8 липня, 10-00. Презентація гри «Democracy Cake/Рецепт демократії»


937
коментарі відсутні

Запрошуємо на презентацію гри «Democracy Cake/Рецепт демократії»

 

Дата та час: 8 липня  о 10:00 у м. Краматорськ.

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, за адресою вул. Марата, 1

 

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» та Фонд «Освіта для демократії» запроують представників ЗМІ та громадських активістів на презентацію Гри «Democracy Cake – Рецепт демократії».

Що таке демократія, які її найважливіші інгредієнти? Як зробити, щоб демократія вистояла перед загрозами? У сучасному світі, в контексті викликів, перед якими ми стоїмо, актуальність цих питань постійно зростає. Гра «Democracy Cake – Рецепт демократії» дозволяє підняти ці питання у дружньому до учасників форматі. У гру можуть грати всі – молодь, дорослі, люди похилого віку.  Гра чудово впишеться у вже розроблені заняття, які стосуються демократичних процедур, демократичного лідерства, розвитку співпраці з органами місцевого самоврядування, органами державної влади.

Гра «Democracy Cake – Рецепт демократії» розроблена норвезькою організацією Rafto Foundation for Human Rights. Вона допомагає розвивати розуміння, що таке демократія, яка роль громадян та інститутів у демократичних процесах, перед якими викликами постає демократія і як їм можна протидіяти.

Найбільш ефективно гру можна використовувати у роботі з особами від 14 років. Гра може успішно використовуватись на шкільних уроках, студентських лекціях, а також тренінгових заняттях для дорослих.

Гру можна використовувати у школах, громадських організаціях, будинках культури, бібліотеках, можна також грати вдома з родиною або друзями. Ми активно грати у цікаву та пізнавальну гру «Democracy Cake – Рецепт демократії»!

У разі виникнення питань просимо звертатись до Катерини Жемчугової (050) 690-38-65

 Гра видана за  підтримки Посольства США у Варшаві.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі