7 грудня, 15-00. Онлайн-конференція “Проблеми із зовнішньою рекламою у Краматорську і як громада може їх вирішити”


581
коментарі відсутні

7 грудня, 15-00. Онлайн-конференція

Запрошуємо на прес-конференцію учасників проєкту “Реклама без хламу”

 

Тема: Проблеми із зовнішньою рекламою у Краматорську і як громада може їх вирішити

Час та дата: 15-00, 7 грудня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

Юристи проєкту провели аналіз місцевих регуляторних актів у сфері зовнішньої реклами та вивісок і виявили проблеми регулювання, які потребують вирішення. Окрім того, команда “Реклами без хламу” провела опитування серед різних цільових груп – представників органів влади, бізнесу (у тому числі рекламного), а також дизайнерів та архітекторів. 

Про виявлені проблеми учасники проєкту розкажуть під час онлайн-конференції.

Окрім цього, у вівторок, 8 грудня, відбудеться перше робоче засідання, на яке запрошуються усі охочі. Команда “Реклами без хламу” запропонує свій визначений перелік проблем у сфері зовнішньої реклами та вивісок, а зацікавлені громадяни та організації озвучать свої. 

Протягом наступних кількох місяців у Краматорську планується провести серію  робочих засідань за участі всіх зацікавлених осіб та організацій, щоб усім разом сформувати єдиний пакет пропозицій щодо поліпшення стану зовнішньої реклами. Цей пакет пропозицій буде подано на розгляд виконкому Краматорської міської ради з метою впровадження у місцеве Положення, яке регулює політики та практики зовнішньої реклами та вивісок у місті.

Детальніше про це розкажуть спікери онлайнконференції.

Запитання можна буде ставити у коментарях до прямої трансляції. На запитання відповідатимуть спікери у студії АКМЦ та юрист проєкту у коментарях під відеотрансляцією.

Ініціатива «Реклама без «хламу» впроваджується ГО «Сильні громади» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі