7 державних онлайн-сервісів, які допоможуть зекономити ваш час


3596
коментарі відсутні

7 державних онлайн-сервісів, які допоможуть зекономити ваш час

Поки Уряд презентує та впроваджує застосунок державних послуг онлайн “Дія”, який вже став доступний для завантаження та міститиме, за обіцянками розробників, десятки оцифрованих державних сервісів, ми вирішили нагадати про ресурси, за допомогою яких вже зараз можна мінімізувати час знаходження у чергах та отримати державні послуги, не виходячи з домівки.

 

Електронний кабінет платника

 

Сервіс доступний за посиланням. Тут фізичні особи-підприємці можуть перевірити стан розрахунків з бюджетом, заповнити та перевірити податкову звітність, подати різноманітні заяви та запити до фіскальної служби, а також отримати інформацію з реєстрів, як-то реєстр платників єдиного податку, реєстр страхувальників, неприбуткових установ та організацій тощо.

 

7 державних онлайн-сервісів, які допоможуть зекономити ваш час - Фото №1

 

 

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України

 

Дізнатися свій страховий стаж, розмір заробітної платні за місяцями та перевірити чи сплачує за вас роботодавець страхові внески взагалі, можна на Порталі пенсійних послуг. Тут також можна замовити необхідні довідки, подати заяви та запити до ПФУ, а також записатися до спеціаліста.

 

7 державних онлайн-сервісів, які допоможуть зекономити ваш час - Фото №2

 

Електронний кабінет водія

 

Перевірити та оплатити адміністративні правопорушення, отримати інформацію про автівку чи посвідку водія, перевірити авто по VIN-номеру та стати в чергу можна на сайті. Детальна інструкція із входу в особистий кабінет доступна на головній сторінці.

7 державних онлайн-сервісів, які допоможуть зекономити ваш час - Фото №3

 

7 державних онлайн-сервісів, які допоможуть зекономити ваш час - Фото №4

 

Електронна черга Державної міграційної служби

 

Стати у чергу на отримання паспорта громадянина України, документів для виїзду за кордон, дозвільних документів для іноземців або набуття статусу біженця можна онлайн за посиланням. Система фіксує інформацію про номер у черзі, дату та час прийому, а ви отримуєте відповідне СМС-повідомлення. Також за посиланням можна знайти відповіді на найбільш розповсюджені запитання.

 

7 державних онлайн-сервісів, які допоможуть зекономити ваш час - Фото №5

 

Портал Державної служби зайнятості

 

Знайти необхідну вакансію або зробити своє резюме доступним для роботодавців по всій Україні можна завдяки єдиному соціальному середовищу зайнятості. Тут доступні різні послуги: від пошуку роботи до тестування щодо професійної орієнтації. А також новини та анонси подій служби зайнятості у різних населених пунктах.

 

7 державних онлайн-сервісів, які допоможуть зекономити ваш час - Фото №6

 

Реєстр дозволів для переміщення через лінію зіткнення

 

Актуально для тих, хто планує поїздки на тимчасово непідконтрольні Уряду території Донеччини та Луганщини. Тут можна замовити перепустку, перевірити термін дії вже існуючої тощо. Також тут розміщена інформація про порядок перетину лінії розмежування та перелік контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

 

7 державних онлайн-сервісів, які допоможуть зекономити ваш час - Фото №7

 

Онлайн будинок Юстиції

 

Електронний сервіс Мінюсту дозволяє подати заяву на реєстрацію або припинення статусу фізичної особи-підприємця чи юридичної особи, громадських організацій, отримання дублікатів втрачених документів. В онлайн-режимі доступні послуги, надання яких викликає найбільші черги та створює зайву бюрократію.

 

Ріта Карпенко, «Донеччина. ЗмІнИ»

 

7 державних онлайн-сервісів, які допоможуть зекономити ваш час - Фото №8


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі