7 березня, 15-00. Прес-конференцію перенесено на невизначений строк


1393
коментарі відсутні

7 березня, 15-00. Прес-конференцію перенесено на невизначений строк

Прес-конференцію “Система протидії домашньому насильству в Україні: проблеми, виклики та рішення”, що була запланована на 7.03, 15.00, буде перенесено на невизначений час.

 

7 березня відбудеться прес-конференція щодо протидії домашньому насильству та ратифікації Стамбульської конвенції за участі постраждалих від домашнього насильства, представниць громадських організацій та місцевої влади.

Учасниці прес-конференції

Оксана Покальчук, директорка Amnesty International Україна

Оксана Мамченко, мешканка Краматорська, постраждала від домашнього насильства.

Наталія  Киркач, голова правління БФ “Слов’янське серце”

А також представники та представниці місцевої влади

8.03 о 12.00 у м. Краматорськ (пл. Миру) відбудеться Марш за права жінок та за ратифікацію Стамбульської конвенції. Марш розпочнеться з перехрестя вул. Паркової та вул. Академічної та завершиться виступами організаторок на пл. Миру.

 

Контакти для ЗМІ:

Марія Гур’єва, спеціалістка з медіа та комунікацій Amnesty International в Україні
Моб: +38 067 328 10 38
E-mail: m.guryeva@amnesty.org.ua

 

Додаткова інформація

За даними ПРООН, в Україні щороку від домашнього наисильства потерпає більше мільйона жінок. Поліція заявляє про 142 тис. звернень за фактами домашнього насильства минулого року. Проте, повної статистики кількості постраждалих жінок, чоловіків та дітей не ведеться.
В Україні прийняте прогресивне законодавство, проте, на практиці система протидії насильству не працює, а постраждалі часто не мають можливості захистити себе. Верховна Рада Україи досі відмовляється ратифіковувати Стамбульську конвенцію – основоположний документ, який покликаний налагодити системну протидію домашньому насильству.

Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі