6 жовтня, 11-00. Тренінг “Особливості збору та поширення інформації щодо результатів екологічного та фінансового моніторингу”

1175
коментарі відсутні

Шановні колеги

Запрошуємо вас на тренінг 

Тема: Особливості збору та поширення інформації щодо результатів екологічного та фінансового моніторингу

Час та дата проведення: 11-00, 6 жовтня 2017 р

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

Для представників громадськості, регіональних неурядових організацій (НУО) та ЗМІ з Донецької й Луганської області експерти ГО «НОВА Енергія» проведуть тренінг на тему «Особливості збору та поширення інформації щодо результатів екологічного та фінансового моніторингу»

Мета тренінгу: залучити громадськість та ЗМІ до висвітлення екологічних проблем видобувних регіонів; навчити грамотно використовувати дані про стан навколишнього природного середовища; проводити моніторинг виконання екологічних програм; аналізувати джерела надходження коштів до фондів охорони навколишнього природного середовища (ФОНПС) та напрямки їх використання.

Тренінг включатиме сесію про контроль використання коштів, які видобувні компанії сплачують до місцевого бюджету, та можливості їх використання задля покращення стану довкілля та ліквідацію негативних наслідків видобувної діяльності. Експерти ГО «Нова енергія» ознайомлять учасників з особливостями збору та поширення інформації про результати екологічного та фінансового моніторингу у видобувних регіонах.

Основні теми тренінгу:

  • Суть і завдання державного екологічного моніторингу.
  • Проблеми державної системи моніторингу навколишнього природного середовища в Україні. Нормативно-правова база.
  • Екологічний моніторинг у системі природоохоронної діяльності регіональної влади. Порядок розробки екологічних програм. Державні, регіональні та місцеві програми.

Спікери:
Агапова Олена Леонтіївна, керівник субгранту, що реалізується в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні» (2017 р.)
Член Ради Громадської організації «НОВА Енергія», кандидат географічних наук, старший викладач кафедри фізичної географії та картографії факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Експерт з питань розподілу спецдозволів на користування надрами у видобувному секторі та використання відкритих баз даних для збору інформації про надрокористувачів.

Плющакова Ліна Анатоліївна, технічний директор Українського наукового інституту технічної екології, головний редактор газети «Екологія промислового краю». Протягом 2002-2012 рр. працювала у Державному управлінні екології та природних ресурсів в Донецькій області Мінприроди України, автор ряду статей у практичному виданні «Екологія підприємства», вільно володіє питаннями хімічної технології, хімізмом процесів, газоочисного обладнання, природоохоронного законодавства.
Фахівець у галузі промислової екології та охорони навколишнього середовища.

Филенко Віталій Вікторович, голова Ради Громадської організації «НОВА Енергія», старший викладач кафедри фізики нетрадиційних енерготехнологій та екології фізико-енергетичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, член БГЗО з впровадження ІПВГ (Ініціатива прозорості видобувних галузей), голова Асоціації «ЕнергоТранспарентність». Експерт зі сталого енергетичного розвитку та відкритості даних в енергетичному секторі.

Марчук Світлана Іванівна, начальник краматорської лабораторії спостередження за забрудненням атмосфери


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика