31 липня, 12-00. Презентація Школи Інженерів порозуміння


1067
коментарі відсутні

31 липня, 12-00. Презентація Школи Інженерів порозуміння - Фото №1

 

Запрошуємо на презентацію Школи Інженерів Порозуміння

 

Дата та час проведення: 31 липня 2020 р, 12:00

Місце проведення: м. Краматорськ, вул. Марата, 1

Спікери:

Марина Акімченкова, Інженер Порозуміння

Олена Костенко, слухачка Школи Інженери Порозуміння (група 5)

Школа “Інженери Порозуміння” вже ушосте проводить набір слухачів на 12-місячне навчання навичкам мирного врегулювання конфліктів.

Увага! Етап відбору підходить до завершення. Ви ще маєте можливість подати свою заявку до 2 серпня на сайті проєкту.

Вперше до участі в освітньому проєкті за поглибленою програмою із повною зайнятістю запрошуються кандидати з усіх областей України. Навчання для обраних кандидатів – безкоштовне. Локація – м. Київ. Витрати на проїзд, харчування та проживання компенсуються. Для тих учасників, які потребуватимуть фінансової підтримки під час навчання, проєкт розгляне можливість надання щомісячної матеріальної благодійної допомоги на час участі у навчальній програмі повної зайнятості Школи ІП.

Викладачі-тренери та ментори Школи – фахівці з різних куточків світу, які не просто знають теорію, а самі занурювалися у військові конфлікти, являються практикуючими медіаторами та фасилітаторами, які вирішують спори альтернативними способами.

Можна сказати, що Інженер Порозуміння це – професія майбутнього. Науковці пророкують майбутнє саме професіям, які «зшиватимуть» суспільства між собою, підтримуючи громади різних рівнів у зниженні напруги та в опануванні культури конструктивної взаємодії, що згодом призводить до відновлення соціальної згуртованості й посилення національної єдності в країні загалом.

Інженер порозуміння – це той, хто підтримує громади у пошуку мирних шляхів виходу із деструктивних конфліктів.

Більше про те, що треба знати і з чим варто подаватися до програми у розділ “Взяти
участь” https://peaceengineers.com/take-part.
Черговий набір до групи № 6 триватиме до 2 серпня 2020 року.
Деталі та форма подачі заявки на участь знаходиться за посиланням:
https://peaceengineers.com

Школа “Інженери Порозуміння” успішно працює з 2017 року. Проєкт «Діалог задля вирішення конфліктів» здійснюється в Україні Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» впродовж 2019–2022 рр. у партнерстві з міжнародною миротворчою організацією ПАКС Нідерланди (Fund Peace Movement PAX) за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі