27 серпня, 13-00. Прес-конференція спортсменів Донецької області, що стали чемпіонами та призерами на Чемпіонаті Світу з карате JKS 2019

2710
коментарі відсутні

27 серпня, 13-00. Прес-конференція  спортсменів Донецької області, що стали чемпіонами та призерами на Чемпіонаті Світу з карате JKS 2019

Запрошуємо на прес-конференцію

Час та дата: 13-00, 27 серпня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, м. Краматорськ, вул. Марата, 1

На чемпіонаті світу з карате JKS (Japan karate shoto federation) спортсмени з Донецької області вибороли одну бронзову, п’ять срібних та дві золотих медалі.

З 23.08. по 25.08.2019 року в м. Дублін (Ірландія) відбувся Чемпіонат Світу THE 5TH JKS KARATE-DO INTERNATIONAL CUP 2019, в якому прийняла участь збірна України в тому числі команда з Донецької області, в склад якої увійшли спортсмени з міст Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут. Процес підготовки до чемпіонату був складнім і тривалим, та за два дні до вильоту, спортсменам Донецької та Луганської областей було відмовлено у візах консульством Ірландії. Команда, змогла прийняти участь у чемпіонаті завдяки підтримці офісу Президента України та безпосередньо активній участі Міністерства закордонних справ України. Спільна робота та наполегливість небайдужих до цієї проблеми людей, дали свої результати і спортсмени Донецької області стали чемпіонами світу та привезли в нашу  країну срібні та золоті медалі, посівши призові місця в групових та індивідуальних заліках, а саме: 2 золотих медалі, 4 срібних та 2 бронзових нагороди.

Саме тому, ми вважаємо за потрібне говорити про досягнення наших чемпіонів та виклики, що продовжують стояти перед спортсменами Донецької області, також хочемо згадати всіх, хто не залишився осторонь цієї проблеми для чого запрошуємо ЗМІ прийняти участь у заході.

В заході приймуть участь:

Ігор Вікторович Шалаумов, тренер та керівник клубу  «TETSU RYU» (м. Краматорськ, м. Слов’янськ);

Андрій Вікторович Волошин, головний тренер клубу «Буси до» (м. Бахмут);

–  Мицик Володимир Петрович, начальник управління фізичної культури та спорту Донецької  обласної державної адміністрації;

–  Височина Ганна Вікторівна, начальник комітету фізичної культури та спорту управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради;

– спортсмени, що взяли участь у Чемпіонаті світу з карате JKS: Гелена Пархоменко, Ілля Пархоменко, Єлизавета Татаренко, Владислав Маглей, Єгор Волошин, Микита Іванов.

«Не дивлячись на всі виклики та складнощі, – ділиться своїми емоціями тренер клубу TETSU RYU, Гелена Пархоменко.- відмову у візах від консульства, літак, що відлетів без нас, втому спортсменів,  нервову напругу та безліч грошових питань – наша команда добралася до Дубліну на Чемпіонат Світу JKS

Ігор Вікторович Шалаумов, +38 (050) 065 48 91, керівник карате клубу «TETSU RYU»

THE 5TH JKS KARATE-DO INTERNATIONAL CUP 2019 – чемпіонат світу з карате JKS (Japan karate shoto federation), за результатами якого спортсмени з України вибороли 5 золотих, 13 срібних, 7 бронзових медалей, в результаті чого Українська збірна посіла 6 місце з 30 країн учасниць.

Ігор Шалаумов – керівник уособленого підрозділу всеукраїнської Громадської  Організації «Українська асоціація карате» у Донецькій області, керівник карате клубу «TETSU RYU».

Карате клубу «TETSU RYU» – заснований в 2005 році, функціонує в трьох містах Донецької області, а саме: Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка. Чинний керівник клубу Шалаумов Ігор Вікторович. Спортсмени клубу регулярно приймають участь у національних змаганнях та були учасниками Чемпіонату Європи з карате JKS.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!