26 квітня, 14-00. Презентація ветеранського соціального підприємництва в Краматорську


401
коментарі відсутні

 Запрошуємо на прес-конференцію

 

Тема: Презентація ветеранського соціального підприємництва в Краматорську

Час та дата: 14-00, 26 квітня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр

В п’ятницю, 26 квітня, в краматорському АКМЦ о 14:00 відбудеться прес-конференція присвячена презентації ветеранського соціального підприємства, а саме кав’ярні «Поруч» та проекту дитячого табору «Зоряний шлях». Організатором події виступає ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» спільно з АКМЦ Краматорськ.

 Протягом останніх років в Україні спостерігається сплеск активності такого роду бізнесу як соціальне підприємство, в XXI ст. воно набуває все більшої популярності серед громадських організацій як ефективний механізм вирішення локальних соціальних і економічних проблем територіальних громад, загалом така підприємницька діяльність спрямована на інновативну, суттєву та позитивну зміну у суспільстві. Ветерани російсько-української війни Краматорська вирішили не лишатися осторонь позитивних змін і в березні 2019 року заснували кав’ярню «Поруч», 80% прибутку якої йде на потреби функціонування Центру підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч», що знаходиться в спільному приміщенні. Другу частину презентації буде присвячено ще одному ветеранському стартапу, а саме проекту дитячого табору «Зоряний шлях».   Дитячий оздоровчий табір «Зоряний шлях» це місце проведення різноманітних ігрових конкурсів, розважальних програм, інтелектуальних рингів, креативних фестивалів дитячої творчості, шоу-програм, ярмарок, спортивних свят і ще багато-багато чого іншого. Безумовною цікавинкою від організаторів стане додаткова інформація про реалізацію путівок до табору за «Полтавським методом». В прикінцевій частині охочі матимуть змогу поставити свої питання до організаторів.

Спікерами заходу виступають:

Володимир Бабич – резервіст оперативного резерву 1-ої черги, переселенець, засновник кав’ярні «Поруч»,

Сергій Палагута – директор дитячого закладу «Зоряний шлях»

Роман Балабойко – ветеран російсько-української війни, переселенець, медіа-координатор Центру підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч».

Запрошуємо журналістів, громадських діячів, активістів та всіх небайдужих у п’ятницю, 26 квітня, о 14:00 в краматорський АКМЦ.

 

Контактна особа: Роман Балабойко, тел: 0997724371

balaboiko.roma@gmail.com,  https://www.facebook.com/ukrromio.

 


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про