25 червня, 13-00. Нагородження переможців регіональної частини Національного конкурсу «Благодійна Україна» – «Благодійна Донеччина 2019».


952
коментарі відсутні

25 червня, 13-00. Нагородження переможців регіональної частини Національного конкурсу «Благодійна Україна» - «Благодійна Донеччина 2019». - Фото №1

 

Запрошуємо до перегляду онлайн нагородження переможців регіональної частини Національного конкурсу «Благодійна Україна» – «Благодійна Донеччина 2019»

 

Час та дата: 13-00, 25 червня
Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ
Організатор: ГО «Асоціація жінок «Пані»

Національний конкурс «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України. Регіональним представником конкурсу є ГО «Асоціація жінок «ПАНІ».

Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Донецькому регіоні та в Україні вцілому, шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

  • популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
  • відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних  практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
  • інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
  • популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Відзнакою  переможця в окремій номінації конкурсу є «Ангел добра» – унікальна керамічна  статуетка ангела, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином. Авторський бурштиновий «Ангел добра» – спільна розробка Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів.

У цьому конкурсі беруть участь

  • благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року;
  • благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період;
  • суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Донецькому регіоні та в Україні в цілому.

Так, у 2020 році від різних установ Донецького регіону отримано 53 заявки на участь у конкурсі та обрано переможцiв (1,2,3 місця) у трьох  номінаціях.  Переможців у регіональному конкурсі обрано Національною експертною радою.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі