24 жовтня, 14-00. Круглий стіл: Реалізація Законів України щодо надання пільг для ветеранів АТО/ООС в Донецькій області. Існуючи проблеми та причини. Шляхи їх подолання


360
коментарі відсутні

ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ ЗМІ, ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ТА ГРОМАДСЬКІ ДІЯЧІ ДОНЕЧЧИНИ !

Запрошуємо вас прийняти участь в круглому столі за ініціативою ГО “Союз ветеранів АТО Донбасу”

 

Тема проведення: “Реалізація Законів України щодо надання пільг для ветеранів АТО/ООС в Донецькій області. Існуючи проблеми та причини. Шляхи їх подолання.”

Час та дата проведення: 14.00-16.00   24 жовтня 2019 року.

Місце проведення: місто Краматорськ, Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1.

 

Мета проведення: Почути голос захисників України від російської агресії, представників української влади про реалізацію Законів України щодо надання пільг для ветеранів АТО/ООС. Виробити шляхи для подолання проблем, які існують на даний час.

Склад учасників: представники регіональних ЗМІ та журналісти, керівники управлінь соціальних служб міста та області (УТСЗН і Департаменту соцзахисту ДОДА), громадські діячі міста та області.

Під час даного заходу планується провести обговорення яким чином реалізуються Закони України щодо надання пільг для ветеранів АТО/ООС в Донецькій області. Виробити механізм подолання проблем, які існують на даний час.

В ході проведення даного заходу також планується підтримати проект постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни, який ухвалила Верховна Рада України на засіданні 2 жовтня 2019 року.

Організатор круглого столу:  Громадська організація “Союз ветеранів АТО Донбасу”. Контактна особа — юрист громадської організації Сукова Аліна Андріївна (м.т.  066-79-20-596).

Модератор круглого столу: регіональний координатор Всеукраїнської правозахисної громадської організації “Сила права” у Донецькій області –  Калачов Олександр Григорович (м.т. 095-13-50-124).

Ми розраховуємо на зацікавленість захисників Донеччини та представників державної влади, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та участь в даному заході. На наш погляд, влада в Україні повинна дбати  про своїх захисників Батьківщини, у т.ч. в Донецькій області.


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про