22 квітня, 11-00. Прес-конференеція: Порушення дня голосування та підрахунку голосів


384
коментарі відсутні

Запрошуємо на прес-конференцію

 

Тема: Порушення дня голосування та підрахунку голосів

Час та дата: 11-00, 22 квітня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

22 квітня об 11 годині відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо перебігу дня повторного голосування на виборах Президента України.

Під час заходу представники ОПОРИ розкажуть про зафіксовані порушення виборчого законодавства у день голосування, під час підрахунку голосів та передачі виборчої документації з дільниць до окружних виборчих комісій.

Експерти також презентують результати проведеного паралельного підрахунку голосів (PVT – parallel vote tabulation), набагато швидші та точніші за результати екзит-полів.  

Із додатковими питаннями звертайтесь за телефоном 0502733985 – Світлана Агаджанян

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про