2 липня, 14-00. Прес-конференція: “Формування коаліції прифронтових громад “На лінії зіткнення”


1408
коментарі відсутні

 

2 липня, 14-00. Прес-конференція: “Формування коаліції прифронтових громад

Запрошуємо на онлайн прес-конференцію

 

Тема: “Формування коаліції прифронтових громад “На лінії зіткнення”

Час та дата: 14-00, 2 липня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата,1, м. Краматорськ

 

Онлайн-прес конференція, присвячена створенню Коаліції представників прифронтових громад на лінії зіткнення в Донецькій та Луганській областях.

Організатор: ГО «Сильні громади» 

Спікери: Андрій Грудкін – керівник проєкту «На лінії зіткнення»; Денис Бігунов – комунікаційний менеджер проєкту.

Мета. Лінія зіткнення на Донбасі за даними ООН сягає довжини 427 км. Вздовж неї розташовані десятки прифронтових населених пунктів – міст, сіл та селищ Донеччини та Луганщини, в яких проживають десятки тисяч людей. Вони живуть впритул до війни і вже шостий рік потерпають від різних проблем. Безробіття, погана інфраструктура, міграція населення, зруйноване житло – спільна біда для громад поблизу фронту. Але найбільша з них – відчуття, що тебе покинули. Та попри всі складнощі і депресію, люди хочуть тут жити і розвивати свої громади. Вони, як ніхто, розуміють, що шлях до реінтеграції лежить через розвинені, успішні та комфортні для життя прифронтові громади. А для цього потрібні конкретні дії, стратегічні кроки і широка підтримка суспільства і держави. Саме тому ми закликаємо всіх активних місцевих людей долучатися до Коаліції “На лінії зіткнення” та спільними зусиллями вирішувати проблеми. Якщо ви активіст, підприємець, чи представник влади, давайте діяти разом. Для цього достатньо лише заповнити анкету https://forms.gle/Xvgp1kwgStZbtyET6

Завдання коаліції:

  • Розробити чіткий план дій і провести широку кампанію з його просування на місцевому, обласному та національному рівнях. 
  • Сформувати і лобіювати конкретні пропозиції до влади, розроблені на підставі глобального дослідження проблематики. 
  • Забезпечити необхідний комунікаційний, інформаційний, організаційний та юридичний супровід діяльності коаліції та інше.

Увага! Прес-конференція відбуватиметься з дотриманням карантинних заходів. Кількість присутніх у приміщенні буде обмежена, у зв’язку з чим просимо представників ЗМІ зареєструватися для участі у заході до 1 липня включно повідомивши про свою участь за телефоном 050-752-25-21 (Денис Бігунов). Також буде можливість ставити свої запитання в коментарях під прямою трансляцією заходу на Фейсбук сторінці АКМЦ.

Здійснення проєкту «На лінії зіткнення» стало можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій Агентствoм США з міжнародного розвитку (USAID) через проєкт «Демократичне врядування у Східній Україні».


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі