19 тисяч мешканців Донеччини отримали одноразову виплату у зв’язку з карантином


7648
коментарі відсутні

19 тисяч мешканців Донеччини отримали одноразову виплату у зв’язку з карантином

З них допомогу одержали 7 100 найманих працівників та 11 900 фізичних осіб-підприємців.

Такі дані озвучила начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад. За її словами, усі виплати були проведені вчасно.

Найближчим часом заплановано провести моніторинг щодо відповідності до умов для отримання допомоги та достовірності наданої інформації.

«Якщо людина отримала помилково, без дотримання норм, передбачених діючим законодавством, то вона має повернути отримані кошти. Інформація щодо реквізитів повернення розміщена на сайті Головного управління і управліннях Пенсійного фонду. Якщо ці кошти не будуть сплачені у добровільному порядку, то вони будуть стягнені», – зауважила начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад.

Нагадаємо, отримати одноразову допомогу могли наймані працівники та ФОПи, якщо їхній вид економічної діяльності було віднесено до переліку, на який поширюються обмежувальні карантинні заходи, а також вони сплачували єдиний соціальний внесок протягом 3 кварталу 2020 року та не працювали на іншому підприємстві. Розмір виплати становив 8 тис грн.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі