19 навчальних закладів Донеччини придбають автобуси за рахунок освітньої субвенції


4155
коментарі відсутні

19 навчальних закладів Донеччини придбають автобуси за рахунок освітньої субвенції

Списки освітніх закладів в Донецькій області, які використають освітню субвенцію, були затверджені спеціальною комісією від Міністерства освіти України. Окрім придбання автобусів, за державні кошти школи також зможуть відремонтувати і їдальні. Про це повідомляють у Донецькому регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою».

 

Нові автобуси для шкіл

 

Освітня субвенція, зокрема, надається бюджетам об’єднаних територіальних громад і витрачається на оплату поточних потреб навчальних закладів. Якщо це повністю виконується і навчальні заклади не мають простроченої бюджетної заборгованості, субвенція може спрямовуватися на капітальні видатки як, наприклад, на придбання шкільних автобусів.

На Донеччині таких закладів освіти цього року – 19. Це школи як в уже сформованих ОТГ, так і в тих, що мають утворитися згідно з перспективним планом. До списку увійшли навчальні заклади з Сіверської, Соледарської, Лиманської, Іллінівської та Бахмутської ОТГ.

 

Ремонт харчоблоків

 

Також кошти освітньої субвенції спрямують на ремонт шкільних їдалень: у Краматорську – 12, у Торецьку – 4, по 3 – у Покровську та Маріуполі. Всього таких закладів на Донеччині – 60.

Ремонт їдалень відбудеться у школах таких об’єднаних територіальних громад: Соледарська, Вугледарська, Бахмутьска, Миколаївська, Сіверська та Лиманська ОТГ.

 

19 навчальних закладів Донеччини придбають автобуси за рахунок освітньої субвенції - Фото №1

 

Інші напрямки освітньої субвенції

 

За гроші освітньої субвенції мають придбати обладнання для навчально-реабілітаційних центрів та спеціальних шкіл, де здобувають освіту діти з вадами зору та слуху, повідомляють у Донецькому регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою». До такого списку потрапив один освітній заклад Донецької області – спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 23, що у Слов’янську.

 

Ірина Мартинова, «Донеччина. ЗмІнИ»


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі