18 лютого, 14-00. Круглий стол: Реалізація державної Програми з децентралізації влади та створення ОТГ в Донецькій області. Існуючи проблеми та шляхи їх подолання


1308
коментарі відсутні

18 лютого, 14-00. Круглий стол: Реалізація державної Програми з децентралізації влади та створення ОТГ в Донецькій області. Існуючи проблеми та шляхи їх подолання

Запрошуємо вас прийняти участь в круглому столі за ініціативою

Громадської ради при Донецькій облдержадміністрації

Тема проведення: “Реалізація державної Програми з децентралізації влади та створення ОТГ в Донецькій області. Існуючи проблеми та шляхи їх подолання.”

Мета проведення: Обговорити проблеми, які виникли із реалізацією державної Програми з децентралізації влади та створення ОТГ в Донецькій області. Виробити шляхи для їх подолання.  

Час та дата проведення: 14.00-16.00, 18  лютого 2020 року.

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ,

Склад учасників: представники органів місцевого самоврядування, державної влади, регіональних ЗМІ та журналісти, керівники неурядових організацій в області (Асоціації міст України, Центру розвитку місцевого самоврядування).

Під час даного заходу планується провести обговорення яким чином реалізується державна Програма з децентралізації  влади  та створення ОТГ в Донецькій області. Виробити механізм подолання проблем, які існують на даний час.

В ході проведення даного заходу також планується розглянути роботу Департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької ОДА з підготовки перспективних планів формування територіальних громад в області, підтримку Уряду України щодо формування спроможних громад: а саме визначенню критеріїв оцінки рівня спроможності громади, тобто її людського потенціалу, фінансових та майнових ресурсів, які дадуть змогу надавати якісні послуги жителям, вирішувати накопичені проблеми, розвивати місцеву економіку.

Організатор круглого столу:  Голова громадської ради при Донецькій облдержадміністрації Воронов Антон Ігорович 

Модератор круглого столу: Голова комітету з децентралізації влади та формування ОТГ громадської ради при Донецькій облдержадміністрації Калачов Олександр Григорович

Ми розраховуємо на зацікавленість жителів сіл, селищ та міст Донеччини, представників державної влади, органів місцевого самоврядування і представників громадських організацій щодо участі в даному заході. На наш погляд, Програма децентралізації влади в Україні є головним аспектом розвитку регіонів, у т.ч. і Донецької області.


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про