18 квітня, 11-00. На фінішній прямій: що пропонують кандидати?


881
коментарі відсутні

18 квітня, 11-00. На фінішній прямій: що пропонують кандидати?

Запрошуємо на презентацію результатів аналізу передвиборчих програм

кандидатів у президенти, які вийшли у другий тур

 

Тема: На фінішній прямій: що пропонують кандидати?

Час та дата: 11-00, 18 квітня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

 

У Краматорську, 18 квітня, о 11:00, у Антикризовому медіа-центрі  (вул. Марта 1) ГО “Центр UA” презентуватиме результати аналізу передвиборчих програм кандидатів у президенти, які вийшли у другий тур. 

За президентське крісло у другому турі боротимуться два кандидати – Петро Порошенко та Володимир Зеленський. Аби зробити раціональний та виважений вибір, варто ознайомитися з їхніми обіцянками з офіційних документів – передвиборчих програм. Саме тому аналітики ГО  “Центр UA” дослідили позиції кандидатів у ключових сферах політики, які належать до компетенцій президента. Зокрема, у сфері національної безпеки та оборони, зовнішньополітичної діяльності, розподілу владних повноважень, прав людини та внутрішньої політики.

Підтримуючи одного з кандидатів, виборці підписуються під його програмним документом щодо змін у країни на найближчі 5 років. Тому знати те, що пропонує потенційний переможець президентських перегонів – необхідний мінімум кожного відповідального виборця.

За додатковою інформацією звертайтесь до Леоніда Сітченка  телефоном 0956386971 чи на e-mail leonid.sitchenko@gmail.com.

 


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про