17 травня у Костянтинівці відбудеться звітний концерт вихованців Донецького палацу молоді «Юність»


2256
коментарі відсутні

17 травня у Костянтинівці відбудеться звітний концерт вихованців Донецького палацу молоді «Юність»

Захід розпочнеться з флешмобу на честь Дня вишиванки.

«О 16-30 ми зберемо усіх, хто вважає, що вишиванка – це їх душа. В кого є наше національне вбрання можуть долучитися до акції й ми всі разом станцюємо та заспіваємо кілька композицій, які присвячені цьому оберегу. Подію ми організовуємо спільно з Палацом культури та дозвілля», – розповіла завідувачка відділу художньої самодіяльності Донецького палацу молоді «Юність» Світлана Алімушкіна.

Потім всі гості свята зможуть оцінити роботи вихованців та керівників палацу на виставці, яка буде розташована на першому поверсі палацу культури. Й далі у великій залі пройде святковий концерт.

«Ми підготували 28 номерів, бо в нас не тільки костянтинівські діти будуть брати участь, а й вихованці гуртків з Бахмуту й Торецьку. Ці колективи теж приїдуть й теж будуть звітувати. Вони покажуть танцювальні, театральні вокальні та вокально-інструментальні номери. Вхід на захід вільний. Хочу також зазначити, що усі колективи художньої самодіяльності брали участь у всеукраїнських, обласних та міжнародних конкурсах й вони є переможцями», – каже Світлана.

Завідувачка відділу художньої самодіяльності каже, що робота палацу влітку буде продовжуватися.

Одразу після звітного концерту вони братимуть участь у Дні Європи в Україні – проведуть у Бахмуті у центральному парку ігрову програму й танцювальні флешмоби. Долучитися до заходу учасники зможуть з 12-ї до 18-ї години.

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі