17 серпня в селі Олександро-Калинове свято «Смолянський куліш»


3275
коментарі відсутні

17 серпня в селі Олександро-Калинове свято «Смолянський куліш»

Смолянський куліш – це головна подія Іллінівської громади. Захід проводиться до Дня незалежності України. Фестиваль за час існування громади приходитиме вже втретє.

«Як тільки ми провели фест у 2018 році, то одразу почали готуватися до проведення «Смолянського кулішу» у 2019-му. Бо ми кожного року збільшуємо масштаби заходу – підіймаємо собі планку. Тогоріч ми прийняли майже 3 тис. осіб, а в цей раз очікуємо на більшу кількість людей», – каже завідувач сектору культури молоді спорту та туризму Іллінівської об’єднаної територіальної громади Володимир Землянко.

Розпочнеться фестиваль з урочистої привітальної частини о 15.00. Також організатори обіцяють, що цьогоріч пройде конкурс краси «Смолянська красуня». Дівчата з різних сіл Іллінівської ОТГ будуть змагатися за звання найкрасивішої та найкмітливішої. Цей конкурс було впроваджено у минулому році. Тоді учасниці робили своє відео-резюме, відповідали на питання журі, готували особисті вбрання в українському стилі для дефіле тощо. Цього року організатори обіцяють, що конкурс буде доповнено новими цікавими завданнями.

 

17 серпня в селі Олександро-Калинове свято «Смолянський куліш» - Фото №1

 

Ще будуть виступати колективи й сольні виконавці з творчими номерами, як місцеві, так й запрошені гості. Також працюватимуть фотозони й майстер-класи для дітей й дорослих. Наприклад, жінкам спеціалісти продемонструють, як зробити красиву зачіску без гребінця й шпильок. Для чоловіків запроваджують змагання «Козацькі забави». Любителі поспівати зможуть спробувати себе у караоке-турнірі.

 

17 серпня в селі Олександро-Калинове свято «Смолянський куліш» - Фото №2

 

Працюватиме ярмарок – умільці продаватимуть свої товари, наприклад, мед, вино, вишиванки тощо. Всіх гостей будуть пригощати головною стравою заходу – кулішом.

 «Минулого року ми приготували 500 літрів кулішу, а цього року готуватимемо ще більше. Також свято буде більшим за масштабом по території. З Костянтинівки організуємо підвіз людей з трьох пунктів. Від податкової відправлення о 13.00 та 14.00, з центрального ринку о 13.00, з залізничного вокзалу о 13.00. Квиток буде коштувати 20 гривень», – розповідає Володимир Землянко.

Юлія Дерека

 

17 серпня в селі Олександро-Калинове свято «Смолянський куліш» - Фото №3


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі