17 лютого, 10-00. Прес-конференція: «Зміни до Конституції від Президента: позитивні зрушення та підводні камені»


930
коментарі відсутні

17 лютого, 10-00. Прес-конференція: «Зміни до Конституції від Президента: позитивні зрушення та підводні камені»

Запрошуємо на прес-конференцію

Тема: «Зміни до Конституції від Президента: позитивні зрушення та підводні камені»

Час та дата: 10-00, 17 лютого

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

17 лютого з 10:00 до 11:00 години під час прес-конференції в Антикризовому медіа-центрі за адресою вул. Марата, 1 експерти проаналізують запропоновані Президентом України зміни до Конституції України (у тому числі щодо децентралізації), а також обговорять, наскільки доцільними вони є та на що можуть вплинути. Особливу увагу буде приділено питанню відкритості та прозорості процесу внесення змін до Конституції в Україні.

До виступу запрошені:

  • Юлія Кричинеко, членкиня правління Центру політико-правових реформ (ЦППР), керівниця проєктів з питань конституційного права, співголова Ради Реанімаційного пакету реформ;
  • Олександр Марусяк, к.ю.н, експерт з питань конституційного права Центру політико-правових реформ (ЦППР);
  • Олександра Гліжинська, виконавча директорка, керівниця проектів Інституту «Республіка».

Нагадаємо, у серпні 2019 року Президент Володимир Зеленський ініціював внесення змін до Конституції України, подавши до ВРУ сім законопроектів, ще один законопроект щодо децентралізації було подано в грудні. Два з них попередньо схвалені Парламентом і вже в лютому можуть стати конституційними положеннями. На жаль, нові конституційні ініціативи Президента попередньо не обговорювалися в експертному та громадському середовищі, та й досі влада мало говорить про них. Національний демократичний інститут міжнародних відносин спільно з Центром політико-правових реформ, ВГО «Інститут «Республіка», Мережею UPLAN, громадською спілкою «Реанімаційний Пакет Реформ» ініціювали публічний діалог про конституційні зміни між представниками влади та громадськістю. 17 лютого ці питання обговорять під час прес-конференції, а потім – на публічному форумі.

Акредитація для представників ЗМІ за посиланням.

У разі виникнення питань просимо звертатися до Мар’яни Добоні, комунікаційної менеджерки Центру політико-правових реформ: 066-335-82-83, doboni@pravo.org.ua.

Прес-конференцію організовано Центром політико-правових реформ, Мережею UPLAN та ВГО «Інститут «Республіка».


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі