17 липня, 11-00. Пресконференція «Про виборчій процес на Донеччині»


606
коментарі відсутні

Запрошуємо на прес-конференцію

 

Тема:  Про виборчій процес на Донеччині

Час та дата: 11-00, 17 липня

Місце проведення: Антикриовий медіа-центр, вул. Марата,1, м. Краматорськ

Організатор: Громадянська мережа ОПОРА 

 

Учасники заходу розкажуть про порушення, які виявили спостерігачі ОПОРИ за виборами в Донецькій області, порядок формування дільничних виборчих комісій, про благодійність кандидатів у депутати та перебіг виборчої кампанії в регіоні. Також поговоримо про висвітлення виборчої тематики у ЗМІ.

У заході візьмуть участь:

  • Анастасія Прокопенко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Донецькій області ;
  • Анастасія Сухих, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА.

Запрошуємо представників політичних сил, громадських організацій та засобів масової інформації долучитись до обговорення. Пресконференція ініційована Громадянською мережею ОПОРА з метою висвітлення основних етапів виборчого процесу та інформування громадськості про виявленні порушення

За коментарями звертайтеся:

Анастасія Прокопенко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області.

тел.: 095766 52 77

e-mail: nastiona87@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 

Громадське спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює ГО «Точка доступу» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі