17 грудня, 15-00. Презентація книги «Листи здалеку», офіцера ЗСУ Бориса Кутового


426
коментарі відсутні

Запрошуємо на презентацію книги «Листи здалеку», офіцера ЗСУ Бориса Кутового

 

Час та дата: 15-00, 17 грудня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата,1, м. Краматорськ

У період 17-20 грудня 2019 року, напередодні та безпосередньо на святковий день Святого Миколая, за сприяння заступника начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва на Донбасі заплановано проведення святкової акції під назвою: «Книжка в гості завітала – свято дітям влаштувала».

Провідний меседж: «Турбота про мирне і щасливе дитинство маленьких українців, дітей війни – це не обов’язок, це поклик серця».

Акція «Книжка в гості завітала – свято дітям влаштувала» проводиться в рамках  національно-мистецького проекту  “ARTПЕРЕМИР’Я”.

До проведення заходів залучається лауреат міжнародних фестивалів – театр-лабораторія VIE (м. Запоріжжя) із музичною ACTIONказкою «Хоробре серце, косі очі».

Спікери:

Борис Кутовий – учасник бойових дій на Сході України, волонтер,  офіцер цивільно-військового співробітництва, керівник-координатор  спільних гуманітарних проектів «Допомога йде», «Допомога Схід», «АРТПЕРЕМИР’Я», автор книги “Листи здалеку”

Ольга Лещова – директор-художній керівник Запорізького муніципального театру-лабораторії «VIE», актриса

Максим Добролюбов – художній керівник проекту – відомий театральний режисер, режисер-постановник Київського національного академічного театру оперетти

Чіглінцева Ірина В’ячеславівна – територіальна керуюча ТОВ “АТБ маркет” 


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про