17 грудня, 13-00. Прес-конференція: «Порушення трудових прав гірників шахти імені Святої Матрони Московської (м. Торецьк)»


470
коментарі відсутні

Запрошуємо взяти участь у прес-конференції

 

Тема: «Порушення трудових прав гірників шахти імені Святої Матрони Московської (м. Торецьк)»

Час та дата: 13-00, 17 грудня.

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата,1, м. Краматорськ

Спікери:
 – Павло Лисянський – представник Уповноваженого Верховної Ради України з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей;
 – Баленко Дмитро – представник трудового колективу шахти імені Святої Матрони Московської;
 – Володимир Єлець – голова ГО «Твоє нове місто», правозахисник.

Організатори:

  • ГО «Твоє нове місто»
  • трудовий колектив шахти імені Святої Матрони Московської.

В рамках прес-конференції відбудеться комплексе обговорення ситуації щодо порушення трудових прав працівників Шахти імені Святої Матрони Московської, а саме щодо заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам та інших порушень трудових прав шахтарів.             

З серпня 2019 року керівництво підприємства ОДО АП «Шахта СВ. Матрони Московської», керівництво підрядної організації ТОВ « Укргеосервіс» не здійснює виплату заробітної плати працівникам, внаслідок чого відбувається систематичне ухилення від сплати податків, соціальних виплат та відповідних відрахувань до Пенсійного фонду і Фонду соціального страхування України. Відсутність розрахунку за спожиту електроенергію призвело до того, що робота підприємства зупинена, під загрозою опинилася відкачування шахтних вод. Разом з тим, техніка безпеки знаходиться в неналежному стані, практично відсутні засоби індивідуального захисту працівників. Численні Приписи гірничотехнічної і ВГРС інспекції ігноруються. Частина шахтарів працюють без оформлення трудових договорів. Існує практика отримання зарплат в «конвертах». Неналежне проведення розслідувань травматизму працівників на підприємстві.

Мета заходу – звернути увагу представників державної влади, ЗМІ на вирішення та реагування щодо недотримання норм трудового законодавства, наголосити на вжитті конкретних заходів для забезпечення повного дотримання права на працю працівників та запропонувати певний алгоритм дій відновлення порушених трудових прав гірників шахти імені Святої Матрони Московської.    

Контактна особа – Ольга Нікітіна 0953871296


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі