15 січня 2020. Круглий стіл на тему: «Реінтеграція Донбасу. Європейський погляд»


414
коментарі відсутні

15 січня 2020. Круглий стіл на тему: «Реінтеграція Донбасу. Європейський погляд» - Фото №1

 

Запрошуємо представників вітчизняних та зарубіжних ЗМІ на міжнародний круглий стіл

 

Тема: «РЕІНТЕГРАЦІЯ ДОНБАСУ. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПОГЛЯД»

Час та дата: 15-00, 15 січня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

Захід відбуватиметься у рамках візиту на Донбас Послів Латвії (Юріс Пойканс), Литви (Марюс Януконіс), Естонії (Каімо Кууск), Польщі (Бартош Ціхоцький) та Фінляндії (Пяйві Маріт Лайне) в Україні. У ході нього відбудеться обговорення з українськими експертами та активістами перспектив реінтеграції Донбасу, її етапів, принципів на яких вона відбуватиметься за умови відновлення справедливості щодо жертв агресії з боку РФ й демонстрації мешканцям ОРДЛО турботи про них з боку України, а також якою має бути міжнародна допомога у відбудові регіону.   Члени делегації Послів ЄС у поїздці, що передуватиме круглому столу, матимуть низку робочих зустрічей з адміністраціями Луганської та Донецької областей, активістами, представниками місцевого самоврядування, передаватимуть гуманітарну допомогу. Українські учасники мають свій глибокий досвід роботи на Донбасі беруть участь у виробленні стратегії деокупації та реінтеграції ОРДЛО. Також обговорюватимуться й інші нагальні проблеми, пов’язані з агресією РФ проти України та безпекою у Європі.

Організаторами заходу є Благодійний Фонд «Акцент», Громадська ініціатива «Бурштиновий шлях» та «Антикризовий медіацентр». Круглий стіл є другим для організаторів у серії заходів після подібного за тематикою, що відбувся на цьому майданчику у вересні минулого року.

Для дискусії запрошені: президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Михайло Гончар, керівник управління стратегічних комунікацій Луганської ОДА у 2016-2018 роках Людмила Долгоновська, політолог Віталій Кулик, експерт Центру досліджень проблем громадянського суспільства Марія Кучеренко, кандидат на посаду почесного консула Латвійської Республіки у Донецькій області Олександр Павенко, керівник прес-центру ІА «Главком» Наталя Малиновська, низка провідних фахівців та активістів.

Модератори заходу співкоординатор ГІ «Бурштиновий шлях», директор ЦСД «Український меридіан» Дмитро Левусь, голова АКМЦ Марина Недоруба та виконавчий директор БФ «Акцент» Олег Лісний.

Запрошуємо представників вітчизняних та зарубіжних ЗМІ.

Інформаційний партнер – Главком.

Он-лайн трансляція заходу на сторінці в соцмережі та на сайті видання Главком та на сторінці в в соцмережі , сайті та каналу Youtube Антикризового медіацентру


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі