12 липня, 10-00. Як забеспечити незворотність покарання


953
коментарі відсутні

12 липня, 10-00. Як забеспечити незворотність покарання

Запрошуємо на прес-брифінг 

 

Тема брифінгу: Як забезпечити незворотність покарання

Час та дата: 10-00, 12 липня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата,1, м.Краматорськ

 

Громадський люстраційний комітет презентує зустріч з відомою українською активісткою, антикорупційним  експертом, головою Громадського люстраційного комітету Сашею Дрік.

За додатковою інформацію звертатися до Дмитра Кочукова за тел.: 0955797899, чи на e-mail: kochukovdmytro@gmail.com

________________________________________________________________________________________________

Олександра Дрік – український антикорупційний експерт і активіст. У 2015-2018 рр.  очолювала «Громадський люстраційний комітет» (ГЛК) – неурядову організацію, діяльність якої спрямована на очищення уряду від недемократичних і корумпованих чиновників. Ця НУО була створена під час Революції Гідності для сприяння зусиллям по очищенню влади від вищих посадових осіб режиму екс-президента Віктора Януковича. Для цього було розроблено і проадвокатовано ухвалення Закону «Про очищення уряду» (так званий закон про люстрацію) у 2014 році. З того часу ГЛК моніторив його виконання і розширив сферу своєї діяльності іншими аспектами антикорупційної реформи, зокрема запуском системи е-декларування та моніторингом діяльності новостворених антикорупційних органів, а саме Національного агентства з питань запобігання корупції та Національного антикорупційного бюро.

У 2016 році ініціювала створення і координувала коаліцію антикорупційних НУО «Декларації під контролем», яка адвокатувала запуск системи е-декларування відповідно до Закону про запобігання корупції. У тому ж році була зареєстрована однойменна НУО, яку з тих пір очолює.

У 2016 році пані Дрік стала однією з 9 засновників Громадської ради доброчесності — громадського органу, що здійснював моніторинг судової реформи. У 2017 році була обрана членом Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції, у тому ж році написала заяву про припинення повноважень, заявивши про політичну залежність керівництва НАЗК і виступаючи за перезавантаження як Агентства, так і Ради. У 2018-2019 була членом Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро.

У 2017-2018 роках працювала консультантом Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI). Зокрема, була місцевим експертом, що співпрацює з Міжнародною консультативною радою з питань боротьби з корупцією (IACAB), що складалася з найкращих європейських експертів з питань боротьби з корупцією та орієнтована на надання допомоги українському парламенту у зміцненні стратегічного нагляду за здійсненням антикорупційної реформи.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі