12 березня, 14-00. Круглий стіл: “Реалізація Закону України щодо виділення земельних ділянок для ветеранів АТО/ООС в Донецькій області. Існуючи проблеми та шляхи їх подолання.”


1941
коментарі відсутні

12 березня, 14-00. Круглий стіл: “Реалізація Закону України щодо виділення земельних ділянок для ветеранів АТО/ООС в Донецькій області. Існуючи проблеми та шляхи їх подолання.”

Шановні представники змі, державні службовці та громадські діячі донеччини!

Запрошуємо вас взяти участь в круглому столі за ініціативою Комітету з питань АТО/ООС громадської ради при Донецькій ОДА

Тема проведення: “Реалізація Закону України щодо виділення земельних ділянок для ветеранів АТО/ООС в Донецькій області. Існуючи проблеми та шляхи їх подолання.”

Мета проведення: Обговорити проблеми пов’язані із реалізацією Закону України щодо виділення земельних ділянок для ветеранів АТО/ООС. Виробити шляхи подолання проблем, які існують на даний час.

Час та дата проведення: 14.00-16.00  12 березня 2020 року.

 Місце проведення:  Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ.

Склад учасників:

  • керівники структурних підрозділів органів державної влади та місцевого самоврядування,
  • представники міських та регіональних громадських організацій опікуючих питаннями АТО/ООС (згідно списку запрошених),
  • працівники ЗМІ.

Під час даного заходу планується провести обговорення яким чином реалізуються Закони України щодо виділення земельних ділянок для ветеранів АТО/ООС в Донецькій області. Виробити механізм подолання проблем пов’язаних із реалізацію пільг.  

Також, в ході проведення даного заходу планується здійснити (підготувати) звернення до органів виконавчої державної влади та органів місцевого самоврядування щодо надання допомоги учасникам АТО/ООС у виділенні земельних ділянок та реалізації Закону України щодо забезпечення пільг.

Організатор круглого столу:  Громадська організація “Спілка об’єднань громадян «Спілка ветеранів АТО». Контактна особа — юрист громадської організації Кюрджиєв Дмитро Савич (м.т. 099-392-74-73).

Модератор круглого столу: Голова комітету з питань АТО/ООС громадської ради при Донецькій ОДА –  Линський Володимир Іванович (м.т. 050-913-08-06).

Ми розраховуємо на зацікавленість захисників Донеччини та представників державної влади, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та участь в даному заході. На наш погляд, влада в Україні повинна дбати  про своїх захисників Батьківщини, у т.ч. в Донецькій області.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі