11 листопада, 14-00. Презентація книги «Україна в історіях та оповідях. Есеї українських інтелектуалів»


1245
коментарі відсутні

11 листопада, 14-00. Презентація книги «Україна в історіях та оповідях. Есеї українських інтелектуалів»

Запрошуємо на презентацію книги «Україна в історіях та оповідях. Есеї українських інтелектуалів»

Час та дата: 14-00, 11 листопада

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

Під однією обкладинкою зібрані 16 текстів від сучасних українських інтелектуалів: письменників, істориків, філософів, політичних аналітиків, лідерів думок. Серед них: Юрій Андрухович, Ірена Карпа, Ярослав Грицак, Вахтанґ Кебуладзе, Ганна Шелест та інші видатні українські діячі. Ці історії написані передусім для іноземної аудиторії.

Збірка #UkraineStories поєднує в собі рефлексії щодо української історії та аналіз сучасності, концептуальні ідеї та життєві оповіді. Книжка пропонує багатогранний образ української пам’яті та української реальності: від Голодомору до Майдану, від російської агресії до культурного розмаїття, від глибин минулого до складної сучасності.

Збірка вже була з успіхом презентована у 5-ти європейських містах: Брюсселі, Страсбурзі, Франкфурті-на-Майні, Франкфурті-на-Одері та Берліні.

Спікер:
Вахтанґ Кебуладзе, один з авторів книги філософ, есеїст, професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Національного університету «Києво-Могилянська Академія», член Українського ПЕН.

Проект реалізується ГО Internews Ukraine за фінансової підтримки Український культурний фонд


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі