11-го жовтня пройдуть обласні змагання «Козацькі забави»


1962
коментарі відсутні

11-го жовтня пройдуть обласні змагання «Козацькі забави»

Захід пройде в Краматорському вищому професійному училищі № 28. Минулого року було 8-м команд, цьогоріч братимуть участь на 10-ть команд більше. Студенти з’їдуться з багатьох міст Донецької області: Костянтинівки, Краматорська, Бахмута, Покровська, Слов’янська, Лиману, Сіверська.

Спортивні змагання будуть складатися з того, що учасники спочатку познайомлять вболівальників зі своєю командою:

«У складі 6-ть чоловік. Капітан буде одягнений в українському традиційному наряді, який відповідатиме за візитівку навчального закладу – назву та девіз» – розповідає завідувачка відділу організаційно-масової та методичної праці Палацу молоді «Юність» Ярослава Калашнікова.

Ярослава також розказала про конкурси, в яких будуть змагатись команди:

«Ми запропонуємо їм такі конкурси – це перетягування канату, стрибки у довжину, естафета тощо. Сподіваємося, що всі отримають велике задоволення. Тих, хто посядуть перше, друге та третє місця буде нагороджено грамотами та медалями. Оцінюватиме конкурс вповноважене журі».

Масовий патріотичний захід «Козацькі забави» присвячено до 2-х свят, які відзначатимуть українці 14-го жовтня – День захисника України та День українського козацтва. Захід проходить вже 4-й рік поспіль. Починалися змагання з Костянтинівського професійного училища №39. Поступово масштаби збільшувалися й зараз вийшли на обласний рівень.

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі