10 вересня, 15-00. Круглий стіл: Обговорення наявних проблем з організації дорожнього руху біля закладів освіти м.Краматорська


2997
коментарі відсутні

Запрошуємо на круглий стіл

 

Тема:  Обговорення наявних проблем з організації дорожнього руху біля закладів освіти м.Краматорська.

Час та дата: 15:00, 10 вересня 2020р.

Місце проведення конференції: м.Краматорськ, вул. Марата 1, Антикризовий медіа-центр

4 вересня відділ транспорту, зв’язку та енергетики Краматорської міської ради почав прийом пропозицій перед  публічною презентацією напрацювань етапу з розробки ескізів проєктних пропозицій по ключовим ділянкам вулично-дорожньої мережі з обґрунтуванням заходів організації дорожнього руху в рамках розробки Проєкту комплексних схем організації дорожнього руху на дорогах (вулицях) м. Краматорськ.

Ініціатор проведення обговорення Батьківська рада м.Краматорська підготувала пропозиції з підвищення безпеки дітей на шляху до навчального закладу. Пропонуємо Вам долучитись до обговорення наявних проблем та/або подати свої зауваження, які будуть покладені в основу колективного подання пропозицій на громадські обговорення Проєкту комплексних схем організації дорожнього руху на дорогах (вулицях) м.Краматорська.

На круглий стіл запрошені експерти:

Малюский Антон – старший інспектор відділення безпеки дорожнього руху батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ

Бахметьєва Олена – Начальник відділу транспорту, зв’язку та енергетики Краматорської міської ради

Отже, чекаємо на Вас  10  вересня  о 15:00 за адресою – м. Краматорськ, вул. Марата, 1 (Антикризовий медіа-центр). Також відбудеться онлайн-трансляція заходу на сторінках Антикризового медіа-центру та фейсбук-сторінці Батьківської ради.

Враховуючи необхідність дотримання вимог протидії коронавірусної хвороби Covid-19 кількість учасників круглого столу буде обмеженою. Для участі просимо попередньо реєструватися за телефонами:

Килосова Юлія Євгенівна 050-555-9061

Іванов Олександр Олександрович 050-935-2649

Цей захід організований Батьківською радою м.Краматорська


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі